Jak co roku wakacje rozpoczynamy mocnym akcentem. Zapraszamy wszystkich25 czerwca na pl. Unii Europejskiejgdzie od godz. 17.30 zagrają:  Ahmada i  Full Empty Box , a o godz. 20. 30 - gwiazda wieczoru i uczta dla spragnionych rockowych emocji  - zespół TOTENTANZ!!!

TOTENTANZjest zespołem, który w roku 2007 zadebiutował na krajowej scenie rockowej i już zdołał uplasować się w czołówce polskich wykonawców. Dorobek zespołu to dwie płyty wydane przez Mystic Production – Nieból  i Zimny dom, bardzo wysoko oceniane przez odbiorców i krytykę (Płyta Rocku w Antyradio, Debiut Roku - Metal Hammer, uplasowana pozycja na radiowej liście Trójki). Najnowsze, jeszcze świeże wydawnictwo to płyta zawierająca w sobie zarówno mocne, gitarowe uderzenie jak również zaangażowaną lirykę. Totentanz porusza się w klimatach niepokojących, trudnych, a zarazem przyziemnych - krytykując i piętnując otaczającą nas rzeczywistość a z drugiej strony odsłaniając te pogodniejsze strony życia. Dzięki tak interesującemu przekazowi, Totentanz ma także swoje miejsce w branżowych mediach, pojawiając się na okładce magazynu Mystic Art oraz udzielając szeregu wywiadów dla ogólnopolskich stacji radiowych, telewizyjnych i wydawnictw muzycznych.

Totentanz rozpoczął rok 2009 zaznaczając swoją obecność na kilkunastu listach przebojów utworami z najnowszej płyty Zimny dom. Tytułowy utwór z najnowszego krążka bardzo szybko znalazł się w czołówce listy przebojów krajowej Trójki, która zaprosiła Totentanz do zagrania prestiżowego koncertu w studio im. Agnieszki Osieckiej, transmitowanego na początku lutego i przyjętego z ogromnym entuzjazmem przez publiczność i krytyków. Zespół gościł też w programie Minimax, prowadzonym przez radiową legendę – Piotra Kaczkowskiego.
Totentanz został również doceniony przez publiczność i organizatorów festiwalu rockowego w Węgorzewie oraz wielu tegorocznych festiwali studenckich na które został zaproszony jako główna atrakcja imprezy. W ciągu dwóch ostatnich lat prócz koncertów indywidualnych zespół zagrał u boku takich wykonawców jak IRA, Maciej Maleńczuk, Riverside, Testament czy Moonspel (dwa ostatnie w ramach ogólnopolskiego festiwalu Hunter Fest).
Obecnie Totentanz koncentruje się na promowaniu nowego krążka, intensywnie koncertując w całym kraju. Na żywo zespół uwalnia olbrzymi ładunek energii, o czym mogą się przekonać wszyscy bywalcy koncertów.Zespół tworzą:
Rafał Huszno – śpiew, gitary
Sebastian Mnich – perkusja
Erik Bobella – bas
Adrian Bogacz – gitary

FULL EMPTY BOX
Zespół powstał w październiku 2006 r. Początkowo działał pod nazwa "PATH" a następnie "WILLYWONKA". Dziś działa pod nazwa F.E.B. czyli Full Empty Box(Pudełko Pełne Pustki). Na przełomie miesiąca marzec/kwiecień 2009 zespół zakończył współpracę z wokalistą. Do zespołu zaś dołączyła na miejsce Krzyśka nowa osoba - Agata Stępień, zwana w gronie przyjaciół i znajomych jako "Groszek".Zespół tworzą:
Agata Stępień – wokal
Kamil Przerwa – gitara
Maciej Ilcewicz – bas
Andrzej Postek – perkusja

AHMADA
Zespół działający od 2 lat w Mrągowie przy Centrum Kultury i Turystyki. Wielokrotnie koncertujący na deskach mrągowskiej sceny rockowej. Występował przed takimi zespołami jak Hunter, Sandaless czy Czaqu.Zespół tworzą:
Natalia „Nykla” Nykiel – wokal
Piotr „Lewy” Lewandowski – gitara
Daniel „Olcha” Olszewski – gitara
Łukasz „Yahoo” Sobocinski – bas
Robert Wiktorowicz - perkusja