Piłkarsko-żeglarski weekend w Mikołajkach (4-5 września)

Ciekawie pod względem imprez sportowych zapowiada się nadchodząca sobota w Mikołajkach. 4 września zostanie rozegrana II edycja Branżowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Mikołajek, a na jeziorze Mikołajskim rozpoczną się regaty Pucharu Polski w klasie Omega.

Organizator:
Przypomnijmy, że I edycję Branżowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Mikołajek rozegraną w czerwcu wygrała reprezentacja Hotelu Robert’s Port i to ona zabrała ze sobą puchar przechodni, który już w sobotę może zmienić właściciela aż do następnej wiosny. W turnieju wezmą udział drużyny zakładowe z terenu Gminy Mikołajki, m.in. reprezentacje Policji, Grupy Amax, Gospodarstwa Rolnego Jarosława Sulewskiego, Hotelu Robert’ Port i inne. Turniej organizowany jest w ramach projektu „Lato z rodziną w Gminie Mikołajki – cykl festynów rekreacyjno – rodzinnych”.

Rozpoczęcie imprezy, w ramach której rozegrane zostaną też turnieje w piłkę nożną i piłkę siatkową dla dzieci i młodzieży planowane jest na godz. 15.00 na stadionie miejskim w Mikołajkach. Jak przy każdym pikniku, tak i tutaj na wszystkich uczestników i kibiców będzie czekał ciepły poczęstunek oraz koncert zespołu "Grahit".
Również 4 września na jez. Mikołajskim zostanie rozegrany Puchar Polski w klasie Omega. Regaty rozpoczną się oficjalnym otwarciem na plaży miejskiej w Mikołajkach o godz. 10.30 a zakończą się w niedzielę, 5 września o godz. 14.30 również na plaży miejskiej w Mikołajkach.

Źródło: http://mikolajki.wm.pl/