21 marca o godz. 19.00zapraszamy Państwa na spektakl w znakomitej obsadzie, najnowszą premierę Teatru CAPITOL. W kilka dni po warszawskiej premierze produkcja trafi na deski mrągowskiej sceny!!!


Neil Simon"D R U G I   R O Z D Z I A Ł"
Pomyślcie tylko, jakie życie było proste, gdy byliśmy dziećmi. Bez względu na to, ile się narozrabiało, w domu i tak czekało ciastko.”

George to niedawno owdowiały pisarz w średnim wieku. Jego brat Leo na siłę szuka mu nowej partnerki życiowej. Jenny to świeża rozwódka, którą na randki próbuje umawiać jej przyjaciółka Faye. Pewnego wieczoru, zupełnie przypadkiem, George wykręca numer telefonu Jenny po to, by zupełnie niespodziewanie młodzieńczo się w niej zakochać i  dwa tygodnie później wziąć z nią ślub. Życie jednak szybko weryfikuje różowy scenariusz. Na jaw wychodzą skrywane problemy nowożeńców, które stawiają ich związek pod znakiem zapytania. George tęskni za zmarłą żoną, a Jenny odkrywa zaskakujący sekret przyjaciół.Tytułowy drugi rozdział to próba ułożenia sobie przez bohaterów życia jeszcze raz. To opowieść o przewrotności ludzkich uczuć, trudzie małżeństwa, zdradzie, szaleńczej miłości i życiowym niespełnieniu.Pełen humoru tekst jednocześnie wzrusza i trzyma w napięciu. Niesamowicie aktualna historia, w której każdy może odnaleźć kawałek siebie.

Występują:

Tamara ARCIUCH
Daria WIDAWSKA
Bartłomiej KASPRZYKOWSKI
Piotr GRABOWSKI

Reżyseria:Sławomir Chwastowski


Bilety w cenie 75 zł do nabycia w CKiT!

Sprzedaż i rezerwacja biletów w Centrum Kultury i Turystyki:
poniedziałek - piątek w godz. 10.00-17.00 - punkt ksero, tel. 743 34 66,
po godz. 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00-22.00 - portiernia CKiT, tel. 743 34 73.
Rezerwacji można również dokonać drogą elektroniczną bilety@ckit.mragowo.pl.

Ze względu na duże zainteresowanie spektaklem zostanie on wystawionydwukrotnie. Drugi termin wyznaczono na11 kwietniao godz.19.00.

Osoby, którym nie udało się kupić biletu w pierwszym terminie, zapraszamy do CKiT.