W naszym mieście zrobi się baaardzo gorąco, a to za sprawą koncertu, na który zapraszamy 10 marca (czwartek) o godz. 19.00 do Centrum Kultury i Turystyki.

Po raz pierwszy w Mrągowie zagra K A M I L  B E D N A R E K ze swoim zespołem
S T A R  G U A R D  M U F F I N !


Kariera młodego wokalisty – finalisty programu „Mam talent” nabrała niesamowitego tempa, a płyta zespołu Star Guard Muffin, sprzedaje się jak świeże bułeczki. Krążek zatytułowany "Szanuj" osiągnął na fali popularności Bednarka już status platyny. Energiczne utwory pomieszane z prawdziwą pasją i miłością do muzyki – to znak rozpoznawczy zespołu, który rewelacyjnie sprawdza  się na koncertach. Muzyka, którą tworzą to bujający roots i dość skoczny, żywiołowy dancehall. Pozytywne wibracje udzielają się słuchaczom zarówno w klubie, jak i dla kilkutysięcznej publiczności w plenerze. Zespół powstał w kwietniu 2008 roku, a zadebiutował miesiąc później supportując EastWest Rockers. Zapał i energia młodych muzyków zostały docenione również na prestiżowych festiwalach: Rock Reggae Festiwal Support, Wrocławskim Festiwalu Form Muzycznych oraz na Międzynarodowych Konfrontacji Muzycznych w Grodkowie. Skład zespołu tworzą: Kamil Bednarek (wokal), Szymon Chudy (gitara),Radek Szyszkowski (klawisze),Kuba Wojciechowski (bas), Maciek Pilarz (bębny).Jako support wystąpi grupa RAGGAFAYA.
Zespół powstał w 2005 roku by łączyć reggae z hip-hopem, lecz dzięki różnorodnym zainteresowaniom muzyków go tworzących, teraz muzyka grupy to energiczna mieszanka reggae, ska, dancehallu i rocka. Dość szybko formacja zyskała pierwsze sukcesy – dwa lata od powstania wygrała prestiżowy konkurs młodych kapel odbywający się w ramach Ostróda Reggae Festiwal. Na debiut jednak przyszło formacji Raggafaya czekać dość długo. Album „Karrambol” ukazał się  w 2010 roku. Obecny skład grupy to: Hauka – wokale i instrument klawiszowe, Enzym – wokale, Chill – wokale, Shaggy – gitara, Les Farooosh – gitara basowa i Punktak – perkusja.Bilety w cenie: 25 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu), do nabycia od 8 lutego w Centrum Kultury i Turystyki: poniedziałek - piątek w godz. 10.00-17.00 - punkt xero, tel. 741 34 66, po godz. 18.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00- 22.00 - portiernia CKiT,tel. 743 34 73

Wszystkie bilety zostały sprzedane!

Źródło: www.ckit.mragowo.pl