Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie oraz Music Sport Promotion sp. z o.o. zapraszają do udziału w konkursie Przepustka do Mrągowa. Impreza organizowana pod patronatem Burmistrza Miasta Mrągowa odbędzie się w Mrągowie - 17 lipca 2011 r. Celem podstawowym "Przepustki do Mrągowa”  jest wyłonienie - w warunkach konkursu – najlepszych wykonawców grających muzykę country w Polsce spośród tych wszystkich, którzy nigdy jeszcze nie wystąpili na scenie głównej Pikniku Country w Mrągowie, a także  tych, którzy w okresie ostatnich 5 lat (tj. od 2006 roku począwszy) nie uczestniczyli w Międzynarodowym Festiwalu Pikniku Country w Mrągowie z własnym  recitalem. Celem dalszym jest uaktywnienie sceny muzyki country w Polsce poprzez reaktywowanie tej, mającej już swoją wieloletnią historię inicjatywy.

Laureatami ubiegłorocznej Przepustki do Mrągowa byli: Strefa 50, Wieś Band Bielany, Natan The Best oraz Wojciech Dudkowski.

Materiały zgłoszeniowe do tegorocznej Przepustki do Mrągowa znajdziecie Państwo w dziale Przeglądy/konkursy - Przepustka do Mrągowa (
zob).

Serdecznie zapraszamy zespoły i wykonawców myzyki country do udziału w konkursie.