Zabawna i inteligentna opowieść o tym, że nawet wieloletnie stateczne małżeństwo nie musi być skazane na rutynę."Czterdziestka w opałach" już w najbliższą sobotę (12 listopada) w Hotelu Gołębiewski. Bilety do nabycia m.in. w Bibliotece Miejskiej w Centrum Kultury" Kłobuk".

Czy zmarszczki są sexi? Czy można być atrakcyjną po czterdziestce? Czy czterdzieści lat to mało czy dużo? I o ile za dużo? Zatem przyjdź na spektakl i wraz z główną bohaterką poszukaj odpowiedzi na te pytania.

Lilka ma czterdzieści lat i jeszcze więcej problemów. Mniej lub bardziej poważnych. Ostatnio zauważyła, że z biegiem lat jej figura nieco się zmieniła: mąż nie patrzy już na nią tak jak kiedyś, a dawna miłość - przystojny blondyn z liceum jest teraz łysiejącym panem z brzuszkiem.

I już byłaby gotowa się załamać... gdyby nie obfitujący w przygody rodzinny urlop na Bałtykiem. To właśnie w nadmorskim kurorcie bohaterka spotyka całą plejadę postaci: tajemniczego przystojniaka, przaśnego kaowca oraz niepokojącą kobietę wampa.

Pełna zabawnych perypetii, barwnych charakterów i nagłych zwrotów akcji sztuka w życzliwy sposób obśmiewa kobiece kompleksy i obawy. Pokazuje też, że nawet wieloletnie stateczne małżeństwo nie musi być skazane na rutynę.

Jednoosobowy komediowy show Katarzyny Żak to doskonała terapia śmiechem. Bez względu na wiek i płeć.

Autorką sztuki jest Małgorzata Gutowska - Adamczyk, pisarka i scenarzystka filmowa. Jej najnowsza powieść "Cukiernia Pod Amorem" króluje na listach bestsellerów.

Spektakl wyreżyserował Wojciech Adamczyk - reżyser teatralny i filmowy (m. in. "Ranczo", "Rodzina zastępcza", "Miodowe lata")