Świetna zabawa przy muzyce, radość dzieci, oraz niezapomniane chwile będą towarzyszyły turniejowi sprawnościowemu organizowanemu przez Mrągowski Klub Kyokushin Karate.

W dniu 04.12.2011 r. (niedziela) o godzinie 15.00 w hali sportowej na terenie byłej jednostce wojskowej odbędzie się impreza sportowa dla dzieci i młodzieży do lat 14 pod nazwą:„Mikołajkowy Festyn Sprawnościowy Dla Dzieci i Młodzieży”.

Tegoroczna impreza ma charakter otwarty i jest skierowana do dzieci i młodzieży z terenu miasta Mrągowa. Do zmagań przygotowano konkursy sprawnościowe z podziałem na kategorie wiekowe.

Główną ideą przyświecającą tegorocznym zmaganiom jest kultywowanie mikołajkowej tradycji wśród najmłodszych oraz kreowanie zdrowego stylu życia poprzez czynne uprawianie sportu w myśl zasady: „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach przygotowano wiele atrakcyjnych nagród. Ponadto dla wszystkich uczestników festynu organizatorzy zapewniają słodkie niespodzianki. Zgłoszenia uczestników do turnieju będą przyjmowane w dniu zawodów od godz. 13.30 w sekretariacie znajdującym się w hali sportowej.

Gorąco zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w zawodach!!!

Głównym organizatorem mikołajkowych zawodów jest Mrągowski Klub Kyokushin Karate oraz Urząd Gminy Miasta Mrągowo.


Piotr Kozłowski