Informujemy, że z powodów niezależnych od organizatora termin przedstawienia uległ przesunięciu na 13.01.2012, godz. 19.30

Zakupione bilety zachowują ważność. Ewentualne zwroty w kasie Centrum Kulturyi Turystyki (punkt ksero) za okazaniem paraganu z kasy fiskalnej.

 

Jan Kazimierz Siwek, Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat, w przedstawieniu kabaretowo - teatralnym "SEDNO NIE JEST JEDNO".

"Sedno nie jest jedno czyli Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat” to tytuł przedstawienia, w którym śmiejemy się ze wszystkiego: policji, polityków, artystów, sportowców, urzędników i z samych siebie. „Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat” to inteligentny zestaw skeczy, projekcji filmowych i piosenek pozornie nie związanych ze sobą, opartych na luźnych, nie mających ze sobą nic wspólnego, zaskakujących skojarzeniach. W jedną całość zespala to wszystko szalony, absurdalny, zwariowany i inteligentny humor. Gdy dołożymy do tego doskonałą obsadę, którą stanowią: Tomasz Bednarek, Jacek Kopczyński/Jacek Kawalec, Tomasz Sapryk i Piotr Zelt, to wszystko daje gwarancję, że przedstawienie „Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat” to półtorej godziny wspaniałej zabawy.


Występują: Tomasz Bednarek, Jacek Kopczyński, Tomasz Sapryk, Piotr Zelt

Reżyseria: Arkadiusz Jakubiak
Muzyka: Janusz Bogucki
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Czas trwania: 90 min
Organizator: M&G POL

Bilety: 45 zł

Sprzedaż i rezerwacja biletów na wszystkie spektakle w Centrum Kultury i Turystyki (punkt ksero) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00, tel. 89 743 34 66, e-mail:
bilety@ckit.mragowo.pl