Podczas zbliżajacych się Ferii zimowych po raz kolejny zapraszamy do udziału w konkursie MRĄGOWSKIE TALENTY. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do przygotowania pokazu i zgłoszenia swojego udziału!

MRĄGOWSKIE TALENTY 2013

Konkurs skierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych, posiadających jakiś talent. W konkursie mogą wziąć udział soliści i małe grupy (do 5 osób), którzy przygotują prezentację sceniczną będącą popisem ich wyjątkowych umiejętności takich jak: śpiew, gra na instrumencie, taniec czy cokolwiek innego co może zadziwić widzów.

Jeśli posiadasz talent, który chciałbyś zaprezentować szerszej publiczności nie możesz tego przegapić! Przyjdź na przesłuchanie – w środę 23 stycznia o godz. 15.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki. Zapisy do 22 stycznia przyjmujemy w dziale organizacji imprez CKiT (tel. 89 743 34 53).

Nagrodą w konkursie będzie występ w finałowym koncercie 1 lutego o godz. 17.00, w którym udział wezmą najlepsi z najlepszych, a głównego laureata – „Mrągowski Talent 2013” wyłoni publiczność! Wykonawca najciekawszej prezentacji udzieli specjalnego wywiadu do Kuriera Mrągowskiego oraz Radia Planeta a relacja z jego występu będzie pokazana na stronie mragowo24.info. Występ w koncercie finałowym poprzedzą próby (25, 30 i 31 stycznia).

Zapraszamy!