9 lutego o godz. 18.00 zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie na KONCERT KARNAWAŁOWY w stylu wiedeńskim... „Nad pięknym, modrym Dunajem”         

Propozycję kierujemy do wszystkich, którzy chcą posłuchać wspaniałej muzyki, w mistrzowskim i brawurowym wykonaniu, a jednocześnie spędzić z artystami niezapomniany, romantyczny wieczór w ostatnią sobotę karnawału.

Wystąpią:

Bogumiła Dziel-Wawrowska – sopran (solistka Teatru Muzycznego w Łodzi)
Ryszard Wróblewski - tenor (Solista Teatru Wielkiego – Opery Narodowej)

6-osobowa Kameralna Orkiestra Romantica

soliści:
Maciej Przestrzelski – skrzypce
Anna Barańska – Wróblewska – prowadzenie koncertu / altówka / dyrektor Orkiestry

W koncercie usłyszycie Państwo przepiękne czardasze, walce, najwspanialsze arie i duety z operetek J.Straussa, E.Kalmana, F.Lehara, C.Zellera, a także przeboje ze słynnych musicali. Będą to m.in. Baron Cygański, Hrabina Mariza, Księżniczka Czardasza, Zemsta Nietoperza, Kraina Uśmiechu, Skrzypek na dachu, My Fair Lady. 
 
Znakomite wykonanie, piękne kostiumy, scenografia, a przede wszystkim MUZYKA!!! - gwarantują wspaniałe, niezapomniane wrażenia artystyczne.

Czas trwania koncertu - ok. 2 godziny 20 min. (z  przerwą)  

Życząc wspaniałej zabawy ZAPRASZAMY do wysłuchania Koncertu.
 
Bilety w cenie: 45 zł i 40 zł (balkon)

Informacja, sprzedaż i rezerwacja biletów w Centrum Kultury i Turystyki: poniedziałek - piątek w godz. 10.00-17.00 - punkt ksero, tel. 89 743 34 66, po godz. 17.00 oraz w soboty i niedziele - portiernia CKiT, tel. 89 743 34 73.