Z OSTATNIEJ CHWILI

Informujemy Państwa, że rajd odbędzie się mimo niesprzyjających warunków pogodowych. Nastąpi jednak zmiana - dojdziemy do Góry Czterech Wiatrów i tam skończymy rajd, ponieważ dalej droga może być trudna do przejścia z powodu warunków pogodowych.

 


Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej (Dział Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie), Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Mrągowskiej zapraszają wszystkich chętnych na rajd pieszy wokół jeziora Czos. Rajd odbędzie się w czasie Mazurskiej Planety Śniegu Radia Planeta. Uczestnicy Rajdu dotrą do Góry Czterech Wiatrów i tam przewidziana jest ok. 2 godz. przerwa, tak by można było wziąć udział w imprezie.

Miejsce startu: Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie przy ul. Warszawskiej 26.
Termin: 2 lutego (sobota). Godz. 11.00. Zakończenie ok. 16.00.
Długość trasy: ok. 11 km

Opis trasy: Rozpoczniemy kierując się ul. Wojska Polskiego do os. Nikutowo i jeziora Sutapie Małe. Następnie południowym i wschodnim brzegiem jeziora Czos dojdziemy do miejsca odpoczynku, czyli Całorocznego Ośrodka Sportowego Góra Czterech Wiatrów. Marsz będzie kontynuowany w kierunku Źródełka Miłości.

Opis szlaku żółtego na stronie...

 

Uwagi:

Dzieci muszą być z opiekunami. Uczestnicy powinni zwrócić należytą uwagę na odpowiadający  warunkom atmosferycznym ubiór. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

W razie złych warunków pogodowych organizator zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy. Ewentualna informacja ukaże się najpóźniej do godz. 9.30 w dniu imprezy na stronie powyższego artykułu.

Więcej informacji w MCIT, tel. 89 741 80 39

Zapraszamy!