Wędrując ulicami miasta, prowadząc baczne obserwacje różnych budynków i zabytków, by nic nie umknęło twojej uwadze odkryj Mrągowo na nowo i poznaj ciekawostki z nim związane. Weź udział w „Podchodach-Poznaj Mrągowo 2013”. To już piąta edycja gry miejskiej przygotowanej z myślą zarówno o mieszkańcach jak i turystach.

Wyobraźmy sobie, że nasze miasto to plansza do gry. Zadaniem graczy jest rozwiązywanie zagadek związanych z Mrągowem . Zabawa pozwala spojrzeć na nasze miasto zupełnie inaczej. Na odkryciu na nowo miejsc, które mijamy codziennie bez zastanowienia nad ich historią czy znaczeniem, ponieważ już do nich przywykliśmy -  mówi Robert Wróbel, kierownik Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej. 

„Podchody – Poznaj Mrągowo 2013” odbędą się w sobotę 6 lipca.  Start gry miejskiej z placu Unii Europejskiej przy stoisku Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej o godzinie 13:00. Na imprezę nie obowiązują zapisy.


Weź rodzinę oraz przyjaciół i wejdź do gry! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Organizatorzy: Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej, Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska", tel. 89 741 80 39