12 lipca o godz. 20.00 zapraszamy na Plac Unii Europejskiej w Mrągowie na koncert zespołu ALL SOUNDS ALLOWED!

Z powodu złych warunków atmosferycznych koncert został przeniesiony do sali widowiskowej CKiT.

Wyjątkowy zespół, finalista telewizyjnych show, który do swojej gry używa post-produkcyjnych śmieci i odpadów, wielu ciekawych przedmiotów i narzędzi, które używane jak instrumenty wzbogacają brzmienie zespołu i są bardzo widowiskowe.

Zespół All Sounds Allowed powstał w 2004 roku we Wrocławiu. Prezentuje stylistyczną mieszankę rocka, electro i industrialu z rejonów Depeche Mode i Kraftwerk, własnoręcznie konstruując zestawy perkusyjne z odpadów przemysłowych, rur, beczek itp. Rytmy uzupełnia elektronika, samplery, bas i wokal. Niewątpliwą atrakcją podczas koncertów są używane przez grupę elektronarzędzia: iskrzące szlifierki i dymiące piły do drewna.

Koncert poprzedzi występ młodzieżowej grupy muzycznej z Mrągowa - BKR.

Koncert jest jednym z cyklu letnich koncertów na deptaku będących propozycją ciekawych spotkań z różnorodną muzyką na łonie natury. Koncerty, którym przyświeca idea spędzania wolnego czasu z dala od alkoholu i środków odurzających, od kilku lat dofinansowane są ze środków budżetu miasta w ramach Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

Organizatorem koncertu jest Centrum Kultury i Turystyki pod patronatem Burmistrza Miasta Mrągowa.

Sponsorem koncertu jest Hotel ANEK.