Już od 6 lipca rusza nowy sezon w Mrongoville, oprócz sprawdzonych pokazów artystycznych z udziałem profesjonalnych kowbojów, Miasteczko oferuje pokazy iluzji, fire show oraz nowe atrakcje multimedialne!

Dl
a fanów mocnych wrażeń przygotowano Cinema 5d, innowacyjny produkt na miarę XXI wieku, pozwalający  odbierać film wszystkimi zmysłami. Przestrzenna muzyka, trójwymiarowy obraz, fotele poruszające się w rytm scenariusza filmu, powiew wiatru, czy padający deszcz sprawiają, że wszyscy poszukiwacze wrażeń znajdują coś dla siebie. W Cinema 5d wyświetlany będzie film pt. „Asylum” - wirtualna podróż przez  mroczny dom obłąkanych. Dzięki systemowi pierwszoosobowej narracji widzowie przechodzą przez szpitalne korytarze, sale wypełnione horrorem i przerażającymi niespodziankami czyhającymi na każdym kroku. Mroczna atmosfera filmu zapewni wysoki poziom adrenaliny. Atrakcja dla osób o niezwykle mocnych nerwach i wysokiej odporności na strach.

Desperados - doskonała, interaktywna zabawa dla całej rodziny. Atrakcja oparta jest na rywalizacji między graczami. Każdy odgrywa r
olę szeryfa, którego zadaniem jest zaprowadzenie porządku w mieście i aktywny udział w pościgu za przestępcą. Połączenie interaktywności urządzenia z jego stylistyką przeniesie Cię w świat realnego westernu.

Fire show
to widowisko plenerowe oparte na magii ognia. Fire show nic innego, jak połączenie żywiołu ognia, tańca, żonglerki i teatru, co czyni z nich fuzje wizualnych i niezapomnianych doznań. To efektowne teatralne widowisko można zobaczyć w Mrongoville porą wieczorową w wybrane dni.

 
W biurze Szeryfa będzie można sprawdzić swoją celność i refleks, gdzie została otwarta strzelnica odpustowa z super nagrodami.

Na terenie Miasteczka znajduje się stylowy Saloon, gdzie można spróbować kuchni rodem z Dzikiego Zachodu, a w Mexico Barze delektować się jedzeniem na wagę. 

W Mrongowille gwarantowana jest świetna zabawa, wyśmienita kuchnia i dużo humoru!

 

Godziny otwarcia:

Pon. – Pt. 11:00 – 21:00

Sb – Nd. 11:00 – 22:00

Cennik:


Dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny.

Cena biletu: 20 PLN / os.

W cenię biletu wliczone są atrakcje:

- pokazy kowbojskie
- pokazy iluzji
- pokazy tańca can-can'a
- byk rodeo
- strzelanie z łuku
- płukanie złota
- nauka rzucania lassem
- dmuchana zjeżdżalnia
- plac zabaw
- program edukacyjny dla dzieci

Cinema 5D, Desperados i Strzelnica odpustowa dodatkowo płatne w cenie 10 zł za atrakcję.


Pokazy odbywają się o godzinie 12:00, 15:00 i 17:00.

Po godzinie o 19:00 wstęp do Miasteczka wolny, a atrakcje dodatkowo płatne:


Cinema 5d – 10 PLN
Desperados – 10 PLN
Byk mechaniczny – 10 PLN
Strzelanie z łuku – 10 PLN
Plac zabaw – 10 PLN
Strzelnica odpustowa – 10 PLN


Parking:


Samochód osobowy 5 PLN / dzień

Autokar 20 PLN / dzień

 
MIASTECZKO "MRONGOVILLE"
ul. Młynowa 50
11-700 Mrągowo

 Biuro Obsługi Klienta 89 743 33 50