Jarosław Kuźniar z programem TVN24 "Wstajesz i wakacje", czyli wakacyjnym wydaniem porannego programu weekendowego “Wstajesz i weekend”, odwiedza najciekawsze zakątki Polski. Na wakacyjnej mapie nie zabraknie oczywiście Mikołajek!

 

 13 lipca 2013 (sobota) godz. 7.00-11.00 na rondzie przy Wiosce Żeglarskiej ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW I TURYSTÓW

Przez dwa miesiące wakacji ekipa "Wstajesz i wakacje" odwiedzi kilkadziesiąt miejsc w całej Polsce. Program można oglądać od 29 czerwca do 1 września 2013 roku w soboty i niedziele od godz. 7.00 do 11.00. W wakacyjnych porankach nie brakuje wywiadów ze znanymi osobami, promowane są też regionalne atrakcje. "Będziemy podglądać polityków oraz... naszych widzów. Naszymi gośćmi będą także znani ludzie z regionów, które odwiedzimy" powiedział Jarosław Kuźniar, który prowadzi program z różnych miejsc Polski. Będą wywiady z widzami na śniadanie:) "Chcemy jeszcze bardziej skrócić dystans między nami a widzami, chcemy być tam, gdzie Polacy wyjechali na wakacje. Mam nadzieję, że takie spotkania upłyną w sympatycznej atmosferze" dodaje prezenter.

 
W związku z powyższym informujemy Państwa o konieczności czasowego wyłączenia z ruchu ronda przy Wiosce Żeglarskiej w Mikołajkach. Utrudnienia potrwają od piątku 12 lipca od godz. 14.00 do soboty 13 lipca do godz. 14.00. Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość!

Źródło: www.mikolajki.pl