W tym roku mija 50 lat działalności Domu Kultury w Mrągowie, obecnie Centrum Kultury i Turystyki. Jubileusz stał się „pretekstem” do przejrzenia archiwum, oglądania starych zdjęć, spotkań z byłymi pracownikami…

 

22 listopada o godzinie 18.00 wspólnie przypomnimy sobie jak zmieniała się na przestrzeni lat działalność kulturalna jak i sam Dom Kultury. Wieczór uświetnią występy artystyczne grup działających przy CKiT a gwiazdą wieczoru będzie Joanna Konrad- uznana młoda wokalistka i autorka. Chcielibyśmy również w ten symboliczny sposób podziękować wszystkim tym, którzy na przestrzeni lat kształtowali kulturę w naszym mieście.


Joanna Kondrat- wykonawczyni i autorka.


Laureatka nagrody imienia Anny Jantar, za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie Debiuty 2012 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Uhonorowana nagrodą specjalną Programu Trzeciego Polskiego Radia, na tym samym Festiwalu.

W latach 2004-2007 zdobyła pierwsze miejsca na najbardziej prestiżowych festiwalach piosenki autorskiej, m.in. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, czy Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej w Warszawie.

W 2009 r. została nagrodzona nagrodą specjalną Estrady Polskiej w Opolu za interpretację utworów Marka Grechuty.

Od roku 2009, we współpracy z Filharmonią Łódzką, współtworzy projekt Chopin. Powroty. Wspólnie z Maciejem Tubisem prezentuje pieśni Fryderyka Chopina w jazzowych aranżacjach.

W roku 2011 nagrała autorską płytę Samosie.
Ceniona za wszechstronność, nie ogranicza się do jednego gatunku muzycznego.