Mrągowskie Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Wojskowych i Zabytkowych SZWADRON tradycyjnie przyłącza się do obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada.
 
W tym dniu zorganizujemy Wystawę Pojazdów na placu przu ulicy Oficerskiej. Wystawa będzie dostępna w godzinach 10 - 16 i zobaczyć na niej będzie można pojazdy wojskowe, pożarnicze oraz inne, które łączyć będzie jeden klucz - zostały wyprodukowane w Polsce. Pokażemy w ten sposób różnorodność i siłę polskiej motoryzacji.
 
Tegoroczna wystawa będzie miała otwartą formułę - zapraszamy na nią wszystkich posiadaczy pojazdów polskiej produkcji! Zapraszamy do wyciągnięcia z garaży Maluchów, Dużych Fiatów, Warszaw i Syrenek! Każdy samochód wyprodukowany w Polsce będzie mile widziany!
 
Oprócz wystawy na imprezie dostępny będzie poczęstunek wojskową grochówką z kuchni polowej. Na najmłodszych czekać będzie stanowisko, gdzie będzie można przymierzyć elementy umundurowania i wyposażenia wojskowego, zrobić sobie zdjęcie w hełmie, z karabinem i w bojowej kamizelce kuloodpornej.
 
Ponadto około godziny 11:30 odbędzie się przejazd wybranych pojazdów przez miasto, ulicami Roosevelta, Królewiecką, Warszawską.
 
Zapraszamy!
Stowarzyszenie Szwadron

 


Realizacja zadania dofinansowana jest z budżetu Gminy Miasta Mrągowa.