UWAGA!

Ze względu na niską sprzedaż biletów,
spektakl zostaje ODWOŁANY.

Zwroty za bilety będą dokonywane od poniedziałku 02.12.2013 r.
w punkcie sprzedaży biletów.

 

 

SYNDYKAT  ARTYSTYCZNY  Z  KRAKOWA, AGENCJA M&G POL

ORAZ CENTRUM  KULTURY  I  TURYSTYKI W MRĄGOWIE

zapraszają

3 grudnia godz. 19.00

spektakl kabaretowo - muzyczny

BLONDYNKI WOLĄ MĘŻCZYZN


Kabaretowo-muzyczno-taneczna komedia z duchem perkusisty w tle. Tylko w tej komedii będziecie mogli Państwo podziwiać Krzysztofa Ibisza, Michała Milowicza,Tomasza Stockingera i Jacka Kawalca, grających razem w jednym przedstawieniu (zamiennie). I to jak grających!!! Przezabawne dialogi, prześmieszne skecze i dużo piosenek nigdzie dotąd nie wykonywanych. Prawdziwy mini festiwal piosenki. Urzekające i tryskające humorem widowisko, które zadowoli nawet wybrednego widza spragnionego niebanalnego żartu i romantycznych doznań. Słowem humor, taniec, miłość i śpiew. Każdy tu znajdzie coś dla siebie – rewię, kabaret, varietes, musical z odrobiną liryki. Tytułowe blondynki  - Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek, Ewa Lorska zaskakują nas co i rusz swoim wdziękiem i blondynkową werwą w skeczach, piosenkach, dialogach i tańcu.

Historia: Dwie blondynki aktorki plus dwóch aktorów i tajemniczy reżyser Milosz Radżinski spotykają się w dawnym PRL-owskim domu kultury „Świt” w Bieszczadach, by przygotować program estradowy na kontrakt do Chicago. Jest to opowieść o marzeniach, przyjaźni , miłości i… teatrze! Całość wieńczy żywiołowa rewia kabaretowa połączona z błyskotliwą konferansjerką Krzysztofa Ibisza.

Obsada: Krzysztof Ibisz, Tomasz Stockinger, Michał Milowicz, Ewa Lorska, Julita Kożuszek.      

Czas trwania spektakli 120 minut z przerwą .

Cena biletu: 65 zł

Informacja, sprzedaż i rezerwacja biletów w Centrum Kultury i Turystyki: poniedziałek - piątek w godz. 10.00-17.00 - punkt ksero, tel. 89 743 34 66, po godz. 17.00 oraz w soboty i niedziele - portiernia CKiT, tel. 89 743 34 73.