W najbliższą niedziele 15 grudnia w MERCURE MRĄGOWO RESORT & SPA**** odbędzie się charytatywna akcja mrągowskiej rozgłośni pod nazwą "Świąteczny Pierniczek z Radiem ZET Gold", której celem jest pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom regionu Warmii i Mazur.

Od godz. 11.00 do 15:00 oprócz wielu rodzinnych atrakcji, wspólnego wypiekania pierniczków, warsztatów z wykonywania dekoracji świątecznych, konkursu z nagrodami na najładniejszy projekt kalendarza adwentowego, zbierane będą datki na świąteczne podarki. Podsumowaniem "Świątecznego Pierniczka z Radiem ZET Gold" będzie licytacja, podczas której pod młotek pójdą najlepsze prace uczestników imprezy. Dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na rzecz najbardziej potrzebujących rodzin z okolic poszczególnych miast biorących udział w cyklu.

"Świąteczny Pierniczek z Radiem ZET Gold" to cykl charytatywnych imprez, których celem jest pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom regionu Warmii i Mazur. Podczas każdej z imprez cztery godziny rodzinnych atrakcji podsumowanych zostanie zbiórką. Dochód z akcji zostanie w całości przekazany na rzecz najbardziej potrzebujących rodzin z okolic poszczególnych miast biorących udział w cyklu.