MOTOMAJÓWKA - Rallysprint i akcja charytatywna dla Łukasza – 2 maja 2016 (PONIEDZIAŁEK)

OTWARTY TRENING RAJDOWY DLA ŁUKASZA – 1 maja (NIEDZIELA)

Drugiego maja, w PONIEDZIAŁEK, kierowcy (amatorzy jak i licencjonowani rajdowcy) oraz kibice mocnych moto-wrażeń będą mieli Swoje święto. Na Torze Rajdowym Mikołajki po raz siódmy ruszy „MOTOMAJÓWKA”. Jednym z głównych punktów imprezy będązawody w formule Rallysprintu, podczas których kierowcy czterokrotnie zmierzą się z 2,5–kilometrową próbą sportową na bardzo wymagającym torze, znanym z Rajdu Polski – eliminacji WRC. Równoległy start dwóch załóg z pewnością wzmocni rywalizację i podniesie widowiskowość przejazdów. Tegoroczne zawody będą stanowić Rundę Pucharu 4 Torów.

Tradycyjnie już „MOTOMAJÓWKA” będzie miała wymiar charytatywny. Łukasz Nowakowski – przebywający w śpiączce po ciężkim wypadku samochodowym mieszkaniec Mikołajek – pomimo rehabilitacji w krakowskiej klinice stale potrzebuje wsparcia w postaci środków na pielęgnację i dalsze leczenie. W tym roku Swoją pomoc zadeklarował specjalista od luźnych nawierzchni -ZBYSZEK STANISZEWSKI! Popularny „STANIK” nie tylko zaprezentuje swoje umiejętności podczas jazd pokazowych, ale sprawi, że każdy uczestnik „MOTOMAJÓWKI” będzie miał niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w licytacji i spełnienia swojego marzenia –PRZEJAŻDŻKI Z BARDZO SZYBKIM KIEROWCĄ RAJDOWYMna prawym fotelu Jego „RAJDOWEGO POTWORA”! Cały dochód z licytacji przekazany zostanie na dalsze leczenie Łukasza.

Tego dnia nie zabraknie innych atrakcji. Mistrz EuropyKAJETAN KAJETANOWICZ przekazał na licytację dla Łukasza pakiet gadżetówopatrzonych Swoim autografem. Pod przysłowiowy „młotek” pójdą równieżgadżety Volkswagen Motorsport wraz z autentycznym autografem SEBASTIENA OGIER’a oraz gadżety przekazane na ten szczytny cel przez sklep internetowy Gadzetyrajdowe.pl

Dodatkowo, dzięki uprzejmości stowarzyszenia „MAZURY PARALOTNIE” i dzięki zwycięzcy Lotniczego Plebiscytu Człowieka Roku w Paralotniarstwie Andrzejowi Walerychowi do wylicytowania będzievoucher na szkolenie paralotniowena Mazurach I ETAP oraz nalot widokowo-zapoznawczy motoparalotniąjako załogant aktualnego Wicemistrza Świata Motoparalotniowego - Norberta Nowickiego.

Ponadto miłośników boksu ucieszylicytacja spodenekprzekazanych przez boksera wagi super średniejPRZEMYSŁAWA OPALACHA- czempiona IBF International i WBC Baltic, mistrza świata federacji WBF w kategorii super średniej.

Całość uzupełni szereg atrakcji dodatkowych przygotowanych z pomocą naszych Partnerów. Między innymi dzięki firmie M-RACE będzie możnaprzymierzyć się do fotela legendy rajdowych tras– SUBARU IMPREZY. Podczas naszego wydarzenia nie zabraknie również zabytkowych perełek.

UWAGA! CHCĄC ROZSZERZYĆ AKCJĘ POMOCY DLA ŁUKASZA, DZIEŃ WCZEŚNIEJ(NIEDZIELA 1 MAJA OD GODZINY 15.00)NA TORZE W MIKOŁAJKACH ODBĘDZIE SIĘ OTWARTY TRENING RAJDOWY, PODCZAS KTÓREGO BĘDZIE MOŻNA ODBYĆ PRZEJAŻDŻKĘ RAJDÓWKĄ NA PRAWYM FOTELU PILOTA, Z KTÓREJ DOCHÓD RÓWNIEŻ POWĘDRUJE DO POTRZEBUJĄCEGO ŁUKASZA.

Wszystkie Załogi chcące bezpłatnie potrenować w niedzielę 1 MAJA na Torze Mikołajki i tym samym pomóc zdobyć środki dla Łukasza serdecznie zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń drogą mailową na biuro@ak-mazurski.pl