Przedstawiamy Wam plany wydawnicze Stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mągowska" oraz Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej na 2017 r. Zaznaczamy, żenie opracowujemy innych wydawnictwniż wymienione poniżeji współpracujemywyłączniez Agencją Reklamowo-Wydawniczą "Viktoria" oraz firmą Compass z Krakowa.  

- przewodnik kulinarny Ziemi Mrągowskiej

"Przewodnik kulinarny Ziemi Mrągowskiej" zostanie wydany dzięki współpracy Agencji Reklamowo-Wydawniczej "Viktoria" z Lokalną Organizacją Turystyczną "Ziemia Mrągowska". Etap zbierania reklamodawców już się rozpoczął.

http://www.it.mragowo.pl/przewodnik-kulinarny-ziemi-mragowskiej-wydany,1,2997,pl.html

- wyrywane plany Mrągowa w wersji polskiej i niemieckiej


Publikacja jest wznawiana co roku i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród turystów.

http://www.it.mragowo.pl/archiwum/pl/2016/02/sponsorowany-plan-mragowa-edycja-2016,3756.html

- Przewodnik po Mrągowie „Miejski szlak turystyczny”

Przewodnik po Mrągowie o formacie 1/3 A4, 56 str. Uwzględnione będą strony reklamodawców! Nie zostały jeszcze ustalone warunki udziału w wydawnictwie przez podmioty turystyczne.

- Informator turystyczny Ziemi Mrągowskiej (wersja niemiecka)


Podmioty, które w roku 2016 współpracowały z LOT Ziemia Mrągowska przy wydaniu wersji polskiej, znajdą się w wersji niemieckiej bezpłatnie. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany prezentacją swej działalności w tej publikacji, a nie spełnia powyższego warunku, prosimy o kontakt.

http://www.it.mragowo.pl/archiwum/pl/2016/02/informator-turystyczny-2016,3761.html

- Przewodnik „Szlaki rowerowe Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i okolic”

W roku 2013 ukazał się przewodnik "Trasy rowerowe Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i okolic". Wydawcą była Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna, a realizatorem firma Compass. Publikacja zawierała opisy i mapy 30 tras rowerowych (w większości szlaków) na Mazurach.

LOT Ziemia Mrągowska przy współpracy z wydawcą wznowi i zaktualizuje przewodnik. Będzie on zawierał wyłącznie szlaki rowerowe na Mazurach. Planowana jest aktualizacja. Publikacja w zamierzeniu LOT Ziemia Mrągowska powinna stać się sztandarowym, cyklicznym wydawnictwem regionu dotyczącym szlaków rowerowych.

http://gizycko.wm.pl/168521,Nowy-przewodnik-po-trasach-rowerowych.html#axzz4c8NSw4I1

Uwzględnione będą strony reklamodawców! Nie zostały jeszcze ustalone warunki udziału w wydawnictwie przez podmioty turystyczne.

- „Katalog obiektów i usług konferencyjnych województwa warmińsko – mazurskiego” 

Publikacja Convention Bureau Masuria wydana w roku 2016 w nakładzie 1000 szt. Prawie cały nakład został już rozdysponowany. W roku 2017 publikacja zostanie zaktualizowana i wydana w ramach składki członkowskiej CBM (500 zł brutto rocznie)

http://www.konferencjemazury.com/convention-bureau-masuria-prezentuje-katalog,1,2733,pl.html