W sobotę 14 października 2017 r. o godz. 16.00 serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie na komedię w iście gwiazdorskiej obsadzie pt. „PRZEBÓJ SEZONU”.

O SPEKTAKLU

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką... do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca - to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka - Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan.

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery. To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz JAKIE!

W Mrągowie wystąpią:

Olga Borys, Ewa Kuklińska, Andrzej Beya-Zaborski, Artur Dziurman.

BILETY:
85 zł, 80 zł (balkon)

Recepcja CKiT ul. Warszawska 26, Mrągowo tel. 89 743 34 66

Bilety przez Internet na portalu www.kupbilecik.pl

Zamówienia grupowe, rezerwacje i informacje pod nr tel. 502 661 402