Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Mrągowie, który odbędzie się w dniach30 czerwca-1 lipca 2018na Pl. Unii Europejskiej w Mrągowie.

Food trucki z całej Polski oraz dania kuchni z różnych stron świata już na początku wakacji w Mrągowie!

Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczny weekend z food truckami w ramach Dni Miasta. Organizatorzy zaprosili blisko 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata.

Celem festiwalu jest promowanie idei slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, „na oczach” klienta. Slow food to również kultura celebrowania posiłków, jedzenia bez pośpiechu. Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz pierwszy zawita do Mrągowa.

Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w wydarzeniu.

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz muzyczka, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności I edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Mrągowie.

Już teraz planujcie smaczny weekend z food truckami.

Data:30 czerwca i 1 lipca 2018
Godziny:sobota 12-21:00 i niedziela 12:00-20:00
Miejsce:Plac Unii Europejskiej

Wstęp bezpłatny.