Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na wyjątkowy NOWOROCZNY KONCERT 11 stycznia 2019 r. o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie wystąpi  A N N A  W Y S Z K O N I.

2019 Rok zaczniemy niezwykle - koncertem jednej z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszyć będzie zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Oprócz utworów z najnowszej płyty „Jestem tu nowa”, podczas koncertu Anna Wyszkoni wykona największe przeboje z ponad 20-letniej działalności na scenie oraz najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Z pewnością będzie to niezapomiane muzyczne wydarzenie!

Bilety już w sprzedaży! Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży do 24 grudnia 2018 r. Mogą się one stać fantastycznym prezentem świątecznym :)

ANNA WYSZKONI  ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.  Na polskiej scenie funkcjonuje i odnosi sukcesy od 22 lat.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa" (2017).  Pochodzący z niej utwór "Nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata 2017 radia Rmf fm i telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: "Oszukać los", "Mimochodem" i "Zanim to powiem". Album uzyskał status złotej płyty.

Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy "Pan i Pani" (2009) i "Życie jest w porządku" (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich piosenki: „Czy ten Pan i Pani", „Z ciszą pośród czterech ścian", „Zapytaj mnie o to, kochany", „Biegnij przed siebie", „W całość ułożysz mnie", czy nagrodzony superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam".

Jesienią tego roku ukazała się platynowa edycja albumu "Jestem tu nowa"  z dodatkową płytą "Anna Wyszkoni akustycznie – live 2018".

Bilety:55 zł - przedsprzedaż do 24.12.2018 lub na kartę MRTP/MKS; 65 zł - od 25.12.2018

Recepcja CKiT w Mrągowie, Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 66; systemy: ekobilet.pl, kupbilecik.pl.