Białe tango
Białe tango

Zapraszamy na spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek "Białe tango" poruszający tematykę mowy nienawiści - piątek,  27 listopada 2020  o godz. 18.00, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

B I A Ł E   T A N G O

Trzech prawdziwych facetów zderza się z legendą - prawdziwą, warmińsko-mazurską Królewną szukającą swojego serca. Jej nietypowa wizyta będzie okazją, aby przyjrzeć się naszej polsko-słowiańskiej kondycji, a może nawet duszy? W XXI wiek wkrada się duch mitów i baśni, stare wierzenia stają obok współczesnych kontrowersji.

Współczesny tekst poruszaja między innymi tematykę mowy nienawiści, agresywnych zachowań, które możemy zaobserwować w otaczającej codzienności. Spektakl utrzymany jest w konwencji żywoplanowo-lalkowej i adresowany do młodzieży i widzów starszych (wiek od 12 lat).

Autor: Michał Kaźmierczak
Reżyser: Jan Polivka
Choreografia: Maciej Florek
Muzyka: Bartosz Ługowski
Scenografia: Jan Polivka
Teksty piosenek: Wojciech Szelachowski
Aktorzy: Tomasz Czaplarski, Mateusz Mikosza, Marcin Młynarczyk
czas trwania - 60 min.

Serdecznie zapraszamy i polecamy... bo gdzie indziej można tak prawdziwie mówić o rzeczach ważnych, jak nie w teatrze..?

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu TEATR DLA MAS, którego celem jest promocja repertuaru teatru lalek dla widza dorosłego i młodzieżowego w regionie Warmińsko-Mazurskim. W II edycji projektu, realizowanego przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, OTL proponuje widzom spektakl "Białe Tango".

BILETY- 15 zł /12 zł - na kartę Rodzina Trzy Plus / Mrągowską Kartę Seniora oraz uczniowie, studenci

do nabycia w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, ul. Warszawska 26:
- recepcja, tel. 89 743 34 66, codziennie od godz. 14:00
- Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej (pon.-pt. 8:00-16:00), tel. 89 741 80 39
- oraz onlinie w systemie 
ekoBilet

Wydarzenie organizowane jest z zachowaniem obowiązujących wytycznych GIS i Ministerstwa Zdrowia w trakcie epidemii wirusa SARS-COV-2. Uczestnictwo w wydarzeniach wiąże się z przestrzeganiem regulaminu uczestnictwa oraz złożeniem oświadczenia o stanie zdrowia przed wejściem na imprezę. Oświadczenie należy wydrukować (lub wypełnić na miejscu) i podpisane przekazać przed wejściem na wydarzenie pracownikowi sprawdzającemu bilety.

Dokumenty do pobrania.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH KULTURALNYCH - strefa żołta

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA WYDARZENIA CKIT