Baza turystyczna

Gościniec Molo

Gościniec Molo

Adres: ul. Jeziorna 1 B
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 89 7418700
Strona www: http://www.gosciniecmolo.pl
Email info@gosciniecmolo.pl
Kategoria usług RESTAURACJE  |  GOŚCIŃCE  |  CATERING  |  DIETA BEZGLUTENOWA

Opis

Hotel na Mazurach
Nasz hotel istnieje od 2007 i roku usytuowany jest przy promenadzie biegnącej dookoła jeziora Czos, niedaleko centrum Mrągowa.
Hotel zachowany jest w stylu staromazurskim, co wyróżnia nas na tle ofert, które prezentują inne hotele. Stwarza to niezapomnianą atmosferę do wypoczynku na mazurach, podziwiania przepięknej panoramy naszego jeziora, która widoczna jest z pokoi gościnnych i tarasów restauracyjnych. Oddajemy do dyspozycji gości pokoje o wysokim standardzie.
Polecamy podróż po okolicznych szlakach turystycznych; do Świętej Lipki, Reszla, Gierłoży. Szczególne obcowanie z naturą gwarantuje spływ kajakowy rzeką Krutynią. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę na noclegi, wakacje, konferencje i szkolenia na Mazurach.
Restauracja MOLO zaprasza na dania kuchni mazurskiej i światowej. Organizujemy wesela, konferencje, bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe.
Serdecznie zaprasza właściciel oraz personel hotelu.

Gościniec Molo, MrągowoGościniec Molo, MrągowoGościniec Molo, MrągowoGościniec Molo, Mrągowo

W obiekcie

Posiadamy parking na 25 aut.
Dookoła jeziora Czos przy linii brzegowej biegnie promenada, która stwarza doskonałe warunki do odbycia wycieczki pieszej jak i rowerowej.

Zakwaterowanie

Gościniec Molo to miejsce oryginalne i wyjątkowe, zachwycające swoim wystrojem i architekturą. Doskonałe miejsce dla wędkarzy i amatorów wycieczek pieszych jak i rowerowych. Sezon letni to doskonały okres na uprawianie sportów wodnych, a zimą można poszusować na stoku narciarskim.
W obiekcie panuje miła i ciepła atmosfera, jest to obiekt rodzinny.
Do dyspozycji gości oddajemy:
-Ponad 100 miejsc noclegowych w 51 pokojach: 2 i 3 osobowych z łazieką , TV i Internetem oraz 3 apartamenty z aneksami kuchennymi.
-sale konferencyjne - na 20, 80 i 160 miejsc z pełnym wyposażeniem multimedialnym: rzutnik, ekran, flipchart , laptop i nagłośnienie
-restauracje z pięknym kominkiem i dwoma tarasami wyposażonymi w grill
-salon SPA, siłownie, saune mokrą i suchą oraz basen z jacuzzi

Gastronomia

Restauracja
Nasza restauracja przygotowana jest do przyjęcia 160 gości z możliwością skorzystania z dwóch tarasów na świeżym powietrzu, z których rozciąga się widok na jezioro Czos, amfiteart i promenadę. Nasza kuchnia serwuje dania regionalne oraz kuchnie świata. Dla najmłodszych gości naszej restauracji posiadamy kącik zabaw i dmuchany zamek do zabawy.
Na obydwu z tarasach istnieje możliwość zorganizowania grilla. Posiadamy także możliwość zorganizowania ogniska.Zobacz również (58)

Logo