Jarmark Świętego Mikołaja
Jarmark Świętego Mikołaja

Mrągowskie Centrum Kultury zaprasza na najbardziej wyjątkowe wydarzenie w sezonie zimowym - Jarmark Świętego Mikołaja - sobota, 9 grudnia 2023, pl. PCK w Mrągowie.

To wyjątkowe wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich produktów i usług podczas magicznego okresu przedświątecznego. Aby zgłosić swoją obecność na jarmarku i zarezerwować stoisko, prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie zgłoszenia online lub osobiście w MCK, które dostępne jest na stronie www.mck.mragowo.pl 

Na scenie pełnej magii czekać będzie na Was prawdziwa eksplozja artystycznych talentów! Spodziewajcie się niesamowitych występów, które wprawią Was w wesoły świąteczny nastrój! 

To nie wszystko - Mikołaj zadeklarował swoją obecność! Będziecie mogli z nim porozmawiać i zostawić list

Na naszym kiermaszu rękodzieła czekać będzie mnóstwo oryginalnych prezentów, które idealnie sprawdzą się pod choinką! Zapewniamy Was, że to nie są zwykłe prezenty - to prawdziwe dzieła sztuki stworzone rękoma naszych utalentowanych twórców! 

No dobrze, ale co z naszymi małymi gośćmi? Dla dzieci i dorosłych równocześnie będą dostępne magiczne warsztaty, które wzbudzą w Was prawdziwą kreatywność!

Przygotujcie się na mnóstwo śmiechu, uśmiechów i ogromną dawkę radości! To będzie prawdziwa bomba bożonarodzeniowego szaleństwa!

Przybywajcie tłumnie, zapraszajcie znajomych, rodziny Niech każdy poczuje tę wyjątkową atmosferę świąt i razem odkryjmy magię Świętego Mikołaja!

Pamiętajcie - Jarmark Świętego Mikołaja jest jak pierogi bez nadzienia - bez Was nie będzie smakował tak samo!

Więcej szczegółów już wkrótce!