Koncert Chóru Kamerton
Koncert Chóru Kamerton

Mrągowskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich miłośników muzyki chóralnej na wyjątkowy koncert pt. "Barwy Miłości" w wykonaniu Chóru Kamerton. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 2 czerwca 2024 roku o godzinie 17:00 w Sali Widowiskowej Mrągowskiego Centrum Kultury.

Chór Kamerton to zespół działający w naszej instytucji od ponad dekady, którego członkowie, młodzi duchem, łączą pasję do muzyki z nawiązywaniem głębokich przyjaźni.

Od 2022 roku dyrygentem chóru jest Cezary Nowakowski, który z pasją prowadzi zespół przez różnorodny repertuar – od pieśni patriotycznych, przez ludowe, aż po rozrywkowe utwory w autorskich aranżacjach. W naszym repertuarze znajdziecie również oryginalne kompozycje stworzone przez nasz zespół.

W koncercie wezmą udział wyjątkowi goście: Katarzyna Gierad, mistrzyni skrzypiec, oraz Cezary Nowakowski, który oprócz dyrygowania, zademonstruje swoje umiejętności pianistyczne.

Nie przegapcie tej niezwykłej okazji, by doświadczyć magicznych "Barw Miłości" w wykonaniu Chóru Kamerton. Zapewniamy, że będzie to wieczór pełen emocji i pięknej muzyki, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.