Magazyn Mrągowski o drugiej edycji Szlaku Maślanki Mrągowskiej
Magazyn Mrągowski o drugiej edycji Szlaku Maślanki Mrągowskiej

Trwa wakacyjna zabawa z Maślanką Mrągowską w roli głównej. O szczegółach tegorocznej edycji nowej atrakcji turystyczne z Mrągowa i okolic przeczytacie również w Magazynie Mrągowskim. Informacje o Szlaku Maślanki Mrągowskiej w biuletynie samorządowym znajdziecie na stronie 10.

 

Wędrówka przez 21 lokalizacji. Unikatowe dania z wykorzystaniem Maślanki Mrągowskiej. Najlepsze atrakcje turystyczne z Mrągowa i okolic. Dodatkowo zaproszenia na mrągowskie festiwale! Trwa druga edycja Szlaku Maślanki Mrągowskiej-czytamy na łamach bezpłatnego miesięcznika kulturalno-informacyjnego wydawanego przez Urząd Miejski w Mrągowie.

Tematyka pisma głównie dotyczy aktualnych wydarzeń lokalnych gminy i miasta Mrągowo, m.in. bieżących informacji miejskich (działalność samorządu), kulturalnych (informuje o uroczystościach), sportowych i ogłoszeniowych. Na łamach gazety można przeczytać również o nowych przedsięwzięciach realizowanych przez stowarzyszenia, kluby czy mieszkańców. To właśnie dlatego w numerze 4 (312) Lipiec 2023 na stronie 10 pisma ukazał się artykuł o drugiej edycji Szlaku Maślanki Mrągowskiej-produktu turystycznego, który jest owocem współpracy SM "Mlekpol", Urzędu Miejskiego w Mrągowie i Stowarzyszenia LOT "Ziemia Mrągowska". 
 
Przeczytaj artykuł [KLIKNIJ TUTAJ]