Mrągowo na Forum Branży Eventowej 2024. Relacja
Mrągowo na Forum Branży Eventowej 2024. Relacja

Branża eventowej spotkała się w Warszawie podczas największego krajowego spotkania ludzi związanych z realizacją wydarzeń – Forum Branży Eventowej. Na prestiżowych targach nie zabrakło Mrągowa, które zaprezentowało się jako miejsce ciekawych inicjatyw!

Marka Festiwalowe Mrągowo, Szlak Maślanki Mrągowskiej, a także baza noclegowa i atrakcje turystyczne z Ziemi Mrągowskiej prezentowane były na stoisku nr 42 w hali targowej EXPO XXI podczas tegorocznej edycji Forum Branży Eventowej. Branżowe wydarzenie było doskonałą okazją do zaprezentowania festiwalowego potencjału Mrągowa, które z każdym rokiem przyciąga jak magnes coraz większe gwiazdy polskiego i zagranicznego show-biznesu, a także koneserów muzyki i miłośników dobrej zabawy. Przedstawiciele z Ziemi Mrągowskiej zapraszali również targowych gości do kulinarnej podróży Szlakiem Maślanki Mrągowskiej, który łączy tradycyjny smak Maślanki Mrągowskiej, dziedzictwo kulturowe i atrakcje turystyczne Mrągowa i okolic!

Forum Branży Eventowej umożliwi nawiązywania relacji biznesowych i branżowych, inspiruje oraz motywuje do realizacji ciekawych projektów związanych z przemysłem spotkań. Delegacja z Mrągowa założona była z przedstawicieli: Stowarzyszenia LOT „Ziemia Mrągowska”, Urzędu Miejskiego w Mrągowie, Hotelu Mrągowo Resort & SPA oraz Sunshine Garden. Forum Branży Eventowej odbyło się 10 stycznia 2024 roku w EXPO XXI w Warszawie. W tegorocznej edycji wydarzenia na dwóch scenach wystąpiło 34 prelegentów i panelistów, wzięło udział 150 wystawców, oraz ponad 2,5 tys. uczestników.