Walentynki w Mrągowie i okolicy. Sprawdź ofertę
Walentynki w Mrągowie i okolicy. Sprawdź ofertę

Zbliża się 14 lutego. Tego dnia zakochani celebrują wspólnie spędzony czas. Sprawdź lokalną ofertę na Walentynki. Spędź święto zakochanych w Mrągowie lub okolicy.

Koncert Walentynkowy w MCK

Mrągowskie Centrum Kultury zaprasza zakochanych z Mrągowa i okolic na Koncert Walentynkowy - Romantic, YLO Violin & Sergio Bettas. Romantyczne połączenie skrzypiec i włoskiego tenoru usłyszymy w niedzielę, 12 lutego, o godz. 17.00. Podczas występu zaprezentowane zostaną utwory z repertuarów takich artystów, jak m.in. Frank Sinatra, Dean Martin, Elvis Presley czy Andrea Bocelli.
Bilety w cenie:
30zł - normalny,
27zł - ulgowy - szkolny, studencki, KDR / MKS / PKS,
do kupienia na platformie ekobilet, kupbilecik lub w recepcji MCK od poniedziałku do niedzieli od 12.30 do 19.30. Więcej informacji.

Romantyczna kolacja

Hotel Mrągowo Resort & Spa ****
Romantyczna Kolacja Degustacyjna z widokiem na jezioro Czos. Menu pełne afrodyzjaków, wino dobrane przez sommeliera oraz dźwięki muzyki na żywo. Termin: 11 lutego 2023 r. godz. 18:00 – 21:00 (rezerwując stolik zaproponuj godzinę). Cena 179 zł/osoba. REZERWACJE STOLIKÓW: tel. 89 743 31 00, email: recepcja@mragoworesort.pl. Więcej informacji.

Hotel *** Anek
Smaczny i obfitujący w miłosne uniesienia wieczór (11 lutego lub 14 lutego) proponuje zakochanym Hotel Anek. Przez żołądek do serca -  od przystawki aż po deser. Spraw radość drugiej połówce. Cena: 130 zł/osoba. Rezerwacja miejsc 89 742 71 20. Więcej informacji.

Restauracja Ratuszowa
Celebrujcie ten wyjątkowy dzień jakim jest Święto Zakochanych, podczas wyjątkowej kolacji Walentynkowej w Resturacji Ratuszowa. Specjalnie na ten wieczór Resturacja Ratuszowa przygotowała wyjątkowe Menu...
PRZYSTAWKA: Tatar z troci, Guacamole, majonez Sriracha, kolendra, sos Ponzu.
ZUPA: Krem z soczewicy i kopru włoskiego, mleko kokosowe.
DANIE GŁÓWNE: Kaczka, krokiet, puree z batata, piklowana gruszka, biszkopt czekoladowo- rozmarynowy.
DESER: "Słodka tajemnica"
Cena: 229 PLN/ Para

Rezerwacja miejsc dnia 14 lutego br. od godziny 16:00. Zapraszamy również do zapisywania się w wydarzeniu -https://fb.me/e/2MPKbARM0! Dla wszystkich zapisanych- powitalny drink na bazie Martini Fiero. Przewidywany czas na kolacje- 1,5h. Jeśli chcieliby Państwo zostać w Resturacji Ratuszowa trochę dłużej- należy przekazać taką informację.

Romantyczny pobyt na Mazurach dla dwojga

Hotel Solar Palace Spa & Wellness ****
Romantyczny pobyt na Mazurach w intymnej atmosferze przy nastrojowej muzyce. Pakiet Walentynki to pobyt (2 noce) dla 2 osób w pokoju dwuosobowym z widokiem na jezioro Czos, seans filmowy z przekąskami, 4-daniowa kolacja z kieliszkiem wina dla zakochanych przy nastrojowej muzyce w hotelowej restauracji Tremo (11 lutego 2023 r.), SPA Time dla dwojga. Hotel chętnie pomoże przy realizacji własnych pomysłów. Cena pakietu walentynkowego: 1200 zł/pakiet/2 osoby. Rezerwacja: rezerwacje@hotelsolar.com.pl, tel. 89 741 24 84 lub 664 940 653.
Więcej informacji.

Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & SPA
Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & SPA przekonuje: kochaj przez cały rok i korzystaj z wyjątkowych okazji do spędzenia czasu we dwoje. Święto Zakochanych daje nam tę szansę. Przypomina, że dość już odkładania na później romantycznego wyjazdu z kolacją w blasku świec, odprężającym masażem, kąpielą w jacuzzi i szczerą rozmową podczas spaceru w pięknym miejscu. Tu i teraz możemy zadbać o wzmocnienie relacji, czułość i wyjątkowy nastrój. A jest to potrzebne każdej parze, bez względu na staż. Spędźcie Walentynki w hotelu i SPA na Mazurach! Cena: od 299zł /os./noc. Rezerwacje: Tel.: + 48 87 429 84 00, + 48 87 421 65 20, email: recepcja@hotel-port.pl.
Więcej informacji.

Gościeniec Molo
Gościniec Molo zaprasza zakochanych do Mrągowa w komfortowym pokoju z balkonem i widokiem na jezioro. Na początek butelka schłodzonego wina musującego i miseczką owoców w dniu przyjazdu. Następnie romantyczna autorska kolacja przygotowana przez szefa kuchni przy świecach w dwóch wariantach. Do kolacji karafka wina. A na deser bony do strefy zabiegów o wartości 50 zł na masaż relaksacyjny całego ciała. Możliwość nielimitowanego relaksu w basenie z jacuzzi, saunie suchej, saunie mokrej oraz siłowni. Cena pakietu walentynkowego: 890 zł. Szczegóły oferty oraz rezerwacje pod numerem tel. 89 741 87 00 lub adresem mailowym info@gosciniecmolo.pl.
Więcej informacji.

Oprac. Stowarzyszenie LOT "Ziemia Mrągowska"