Baza turystyczna

Eko Zagroda Bocianie Gniazdo

Eko Zagroda Bocianie Gniazdo

Adres: Inulec 3
11-730 Mikołajki
Nr tel.: +48 516142858
Strona www: http://www.baniawinulcu.pl
Email pim.tyminscy@gmail.com
Kategoria usług AGROTURYSTYKA  |  ZIELONE I BIAŁE SZKOŁY  |  ZDROWA ŻYWNOŚĆ  |  WELLNESS & SPA

Opis

Agroturystyka niedaleko Mikołajek

Eko Zagroda "Bocianie Gniazdo" to gospodarstwo agroturystyczne znajdujące się w zaciszu małej miejscowości Inulec, nieopodal Mikołajek, położonej w sercu Krainy Tysiąca Jezior Mazurskich. Tradycja, kultura mazur, recepta na zdrowy tryb życia.
Rodzinna atmosfera, wyposażenie wnętrz i otoczenie wprowadzą Państwa w sielski nastrój polskiej wsi. Gospodarze pragną przybliżyć Państwu uroki bliskości człowieka z naturą... zapach siana i wieczorne koncerty świerszcza.

ROZMAWIAMY PO POLSKU, ROSYJSKU I UKRAIŃSKU 

<Zapraszamy przez cały rok>

W obiekcie

Do dyspozycji gości salon kominkowy z TV SAT, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i kącikiem dla dzieci. Na zewnątrz kuchnia letnia z grillem. Posiadamy specjalnie przygotowane dwa miejsca na kampery (przyczepy kempingowe).
Dla aktywnych polecamy trampolinę oraz wycieczki rowerowe (z siedziskami dla dzieci) po okolicach czystych jezior i lasów wchodzących w skład Parku Narodowego NATURA 2000. Dla wytrawnych – profesjonalne trasy rowerowe, możliwość zorganizowania spływu kajakowego po rzece Krutyń oraz zwiedzanie okolicznych zabytków historycznych i ciekawostek przyrodniczych.
Goście Eko-Zagrody mają do dyspozycji obfity sad owocowy oraz ogród urządzony dla wypoczynku, możliwość uczestnictwa w sezonowych pracach przyrodniczych i życiu wiejskim, w tym przygotowywanie posiłków domowych (również z produktów wytworzonych w gospodarstwie).
Zapraszamy rodziny z dziećmi. Nasze córki (5 i 7 lat) uzdolnione plastycznie i z głowami pełnymi pomysłów chętnie zapewnią towarzystwo waszym pociechom.

Zakwaterowanie

Dla tych, którzy szukają odprężenia oraz spokoju proponujemy miłe, przytulne pokoiki urządzone tak by w pełni zakosztować wypoczynku na wsi. Oferujemy pokoje dwu i trzy osobowe z łazienkami w pokoju lub na korytarzu.


Lokalizacja na mapie


Logo