Baza turystyczna

Wioska pod Żaglami

Wioska pod Żaglami

Adres: Jora Wielka 49A
11-730 Mikołajki
Nr tel.: +48 602342717, +48 606345073
Strona www: http://www.wioskapodzaglami.eu
Email olo73@wioskapodzaglami.eu
Kategoria usług DOMKI LETNISKOWE

Opis

Na terenie „Wioski pod Żaglami” znajduje się 7 domków – z tego 5 domków pod wynajem. Każdy domek ma swoją nazwę żagla (fok, kliwer, latacz, grot, bezan).

Dodatkowo na terenie „Wioski pod Żaglami” znajduje sie boisko do badmintona, zadaszona altana grillowa, mini plac zabaw dla dzieci oraz stół do tenisa stołowego. Istnieje także możliwość skorzystania z pralki i suszarki za odpłatą.

„Wioska pod Żaglami” jest miejscem bezpiecznym i przyjaznym. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany. Posiada bezpłatny parking dla gości (dwa samochody na domek).

Wszystko to sprawia, że wybierając „Wioskę pod Żaglami” w Jorze Wielkiej w sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jako miejsce spędzenia tegorocznego urlopu, zapewniacie Państwo sobie i swoim najbliższym udane i pełne wrażeń wakacje.

Wioska pod Żaglami, Jora WielkaWioska pod Żaglami, Jora WielkaWioska pod Żaglami, Jora WielkaWioska pod Żaglami, Jora WielkaWioska pod Żaglami, Jora WielkaWioska pod Żaglami, Jora WielkaWioska pod Żaglami, Jora WielkaWioska pod Żaglami, Jora WielkaWioska pod Żaglami, Jora WielkaWioska pod Żaglami, Jora WielkaWioska pod Żaglami, Jora WielkaWioska pod Żaglami, Jora Wielka

W obiekcie

Do dyspozycji gości oferujemy przestronne i komfortowe apartamenty w domkach, w opcji ogrzewane, z których każdy posiada duży taras. W każdym apartamencie istnieje możliwość zakwaterowania 6 osób plus maksymalnie dwie dostawki. Domki są dwupoziomowe – na parterze salon z aneksem kuchennym i łazienką z pełnym węzłem sanitarnym oraz tarasem, a na piętrze dwa pokoje 2 osobowe.

Na wyposażeniu apartamentów znajdą Państwo telewizor, lodówkę, kuchenkę, czajnik oraz komplet naczyń. Zapraszamy również do skorzystania z wypożyczalni rowerów i sprzętu wodnego (wkrótce otwarcie), jak również współpracujemy z firmą organizującą spływy kajakowe po rzece Krutynia.

Lokalizacja

Zapraszamy do nowo wybudowanego marynistycznego osiedla domków drewnianych „Wioski pod Żaglami” w sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Jest ona położona w urokliwej wsi Jora Wielka nad jeziorem Tałty, w niewielkiej odległości od miejscowości Mikołajki, a także Ryn, Giżycko oraz Mrągowo.

Jora Wielka to doskonałe miejsce dla tych, ktorzy chcą uciec od zgiełku miasta i spędzić czas nad malowniczym jeziorem Tałty, rozkoszując się przyrodą – urokliwymi  pięknymi lasami, bezkresnymi łąkami, po których można spacerować oraz uprawiać turystykę rowerową czy nordic walking.


Lokalizacja na mapieObiekty w pobliżu (1)

Zobacz również (1)

Logo