Baza turystyczna

Pokoje gościnne Pod lipami

Pokoje gościnne Pod lipami

Adres: Kosewo 85/a
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 504139174, +48 503012455
Strona www: http://noclegikosewo.pl/
Email ewaluba@gmail.com
Kategoria usług POKOJE GOŚCINNE  |  OBIEKTY PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM

Opis

Rodzinny wypoczynek na Mazurach
Pokoje goscinne "Pod lipami" to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, ale również wakacyjny urlop z przyjaciółmi. Nowowybudowany obiekt zlokalizowany jest w Kosewie, malowniczej miejscowości położonej na przesmyku dwóch jezior Probarskiego i Juksty. Nasi Goście mogą korzystać zarówno z uroków lasów jak i czystych wód mazurskich jezior. Cicha i spokojna okolica sprzyja spacerom, wycieczkom rowerowym, obserwowaniu i podziwianiu przyrody.
Nasz całoroczny obiekt wyposażony jest w nowoczesne pokoje z łazienkami. Naszych gości zachęcamy do spędzania aktywnego wypoczynku "Pod lipami". Na terenie obiektu znajduję się wypożyczalnia sprzętu turystycznego. W naszej ofercie znajdują się: łodzie wiosłowe, kajaki, rowery turystyczne. Oferujemy również zorganizowanie ogniska lub grilla przy blasku mazurskich gwiazd. Pokoje gościnne "Pod lipami" to obiekt przyjazny zwierzętom.

W pobliskiej okolicy znajduje się jedna z głównych atrakcji przyrodniczych Ziemi Mrągowskiej - Ferma Jeleniowatych w Kosewie Górnym. Obsługa naszego obiektu rozmawia w języku angielskim i języku rosyjskim.

Pod lipami, KosewoPod lipami, KosewoPod lipami, KosewoPod lipami, KosewoPod lipami, KosewoPod lipami, KosewoPod lipami, KosewoPod lipami, Kosewo

 


Logo