Baza turystyczna

Kemping Wagabunda ***

Kemping Wagabunda ***

Adres: ul. Leśna 2
11-730 Mikołajki
Nr tel.: +48 87 4216018
Strona www: http://www.wagabunda-mikolajki.pl/
Email wagabunda-mikolajki@wagabunda-mikolajki.pl
Kategoria usług KEMPINGI  |  ZIELONE I BIAŁE SZKOŁY  |  OBIEKTY PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM

Opis

Kemping na Mazurach

Stanica wodna "Wagabunda" jako przedsiębiorstwo turystyczne istnieje od 1991 r. Ośrodek od wielu lat zarejestrowany jest w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu, oraz należy do Polskiej Izby Turystycznej. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizowania imprez turystycznych oraz pośredniczenia na zlecenie klientów w zakresie umów o świadczenie usług turystycznych Nr 51/S-IV/4030-31/00.

Wagabunda, MikołajkiWagabunda, MikołajkiWagabunda, MikołajkiWagabunda, MikołajkiWagabunda, MikołajkiWagabunda, MikołajkiWagabunda, MikołajkiWagabunda, MikołajkiWagabunda, MikołajkiWagabunda, MikołajkiWagabunda, Mikołajki

W obiekcie

Obiekt trzy gwiazdkowy. Od 2004 roku obiekt klasyfikuje się corocznie w grupie laureatów konkursu "Mister Camping". Na obiekcie znajduje się 60 domków campingowych o łącznej liczbie miejsc - 260 wykonane są z drewna i posiadają standardowe wyposażenie. Do obsługi, pola namiotowego i caravaningu przygotowany jest ogrzewany bateriami słonecznymi budynek sanitarny z natryskami, umywalkami i WC o wysokim standardzie.

Lokalizacja

Obiekt liczący ok. 3,7 ha położony jest ok. 220 km od Warszawy. Doskonały dojazd do ośrodka autobusami, PKS, koleją, samochodami (3 godz. jazdy z Warszawy). Stanica i camping "Wagabunda" leżą na skraju miasta (skarpa nad jeziorem Mikołajskim), na wylocie do stolicy.W pobliżu znajduje się wiele jezior znanych turystom Europy i Polski: Tałty, Bełdany, Mikołajskie, Śniardwy itd.; rezerwat "Krutynia Dolna". Okolice jeziora posiadają bogate gatunkowo zasoby ryb: węgorz, sielawa, sandacz, lin, szczupak to niektóre najczęściej występujące. Lasy zasobne w zwierza. Poluje się tutaj na jelenie, łosie, sarny, zające i piżmaki.

Logo