Baza turystyczna

Słoneczny port

Słoneczny port

Adres: ul. Mrągowska 20
11-730 Mikołajki
Nr tel.: +48 604221292
Strona www: http://www.slonecznyport.pl
Email portsloneczny@op.pl
Kategoria usług RESTAURACJE  |  POKOJE GOŚCINNE  |  PRZYSTANIE ŻEGLARSKIE  |  OBIEKTY PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM

Opis

Żeglarstwo na Mazurach

Port położony jest na granicy dwóch jezior, Mikołajskiego i Tałty. Motorowodniacy i żeglarze znajdą tu świetną bazę wypadową na północ i południe szlakiem mazurskich jezior. Dyspnujemy bazą noclegową i restauracją dla strudzonych żeglarzy i profesjonalną obsługę serwisową łodzi motorowych i żaglówek. Po sezonie swój sprzęt możesz oddać w nasze ręce, zostanie należycie zabezpieczony.

Słoneczny port, MikołajkiSłoneczny port, MikołajkiSłoneczny port, MikołajkiSłoneczny port, MikołajkiSłoneczny port, MikołajkiSłoneczny port, MikołajkiSłoneczny port, MikołajkiSłoneczny port, MikołajkiSłoneczny port, MikołajkiSłoneczny port, MikołajkiSłoneczny port, MikołajkiSłoneczny port, Mikołajki

W obiekcie

Oferujemy państwu:

Pokoje z tarasami z widokiem na jezioro

Noclegi ze śniadaniem

Wyżywienie w naszej restauracji na miejscu

Miejsce do grilowania

Cumowanie jachtów

Slipowanie jachtów

Zimowanie jachtów

Serwis i naprawa jachtów

Parking samochodowy strzeżony - gratis

Zakwaterowanie

Oferujemy pokoje i apartamenty o wysokim standardzie, wyposażone w lodówki, łazienki z prycznicami ,telewizory i wszystkie potrzebne rzeczy by wypoczywać bez stresu. Pokoje posiadają tarasy z widokiem na jezioro.

Gastronomia

Zapraszamy do nowo powstałej restauracji w Słonecznym Porcie. Skosztujecie tu Państwo Świeżych ryb z mazurskich jezior, pierogów przygotowywanych domowym sposobem, sałatek z warzyw okolicznych rolników, oczywiście i amatorzy dobrego mięsiwa także zostaną należycie nakarmieni.


Logo