Baza turystyczna

Hotel Huszcza***

Hotel Huszcza***

Adres: ul. Roosevelta 21
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 89 7414095
Strona www: http://www.hotelhuszcza.pl
Email recepcja@hotelhuszcza.pl
Kategoria usług HOTELE

Opis

 

HOTEL HUSZCZA*** położony nad brzegiem jeziora Czos, a jednocześnie w samym centrum miasta Mrągowa

 

Nasz hotel, ze względu na swoją wyjątkową lokalizacją, może zaprosić Państwa, na równie wyjątkowy wypoczynek, o każdej porze roku. Położony jest bezpośrednio nad zachodnim brzegiem jeziora Czos, a jednocześnie w samym centrum Mrągowa - najsławniejszego miasta w sercu Mazur.

Urzekająca panorama jeziora i mrągowskiego amfiteatru – to widok, który przywita Państwa w  większości hotelowych pokoi z balkonem.

Największą popularnością wśród naszych Gości, cieszą się  rejsy hotelowym statkiem „Patrycja”.  Jak to  jedna z legend głosi :  „spoglądając tylko w błękitną taflę jeziora, można odnaleźć spokój i radość duszy” – a to przecież, w pędzącym dzisiaj świecie - bezcenne.  Kto raz odwiedzi Mazury – zawsze wraca, a my postaramy się, aby zawsze wracali Państwo do naszego hotelu.

 

 Nie zwlekaj – już dziś zarezerwuj pobyt w HOTELU HUSZCZA***

 

Serdecznie zapraszamy!

Hotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, MrągowoHotel Huszcza, Mrągowo

 

W obiekcie

Wypoczywając w hotelu Huszcza mają Państwo możliwość skorzystania z całego wachlarza dodatkowych atrakcji. Największą popularnością wśród naszych Gości cieszą się rejsy po jeziorze Czos, hotelowym statkiem „Patrycja” .  Mają Państwo wówczas możliwość poznania panoramy miasta z pokładu statku. A dodatkowo, jak jedna z mazurskich legend głosi, „spoglądając w taflę jeziora, odnaleźć spokój i radość duszy” – a to przecież, w pędzącym dzisiaj świecie - bezcenne.

W ramach pobytu do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

 • mini galerię antyków,
 • salę bilardową,
 • salkę fitness,
 • stół do ping – ponga,
 • kijki do nornic walking.

Dodatkowe atrakcje czekające na Państwa w Hotelu Huszcza, to:

 • sauna z balią
 • wanna z hydromasażem
 • fotel masujący
 • wypożyczalnia rowerów górskich

 

Zakwaterowanie

 

Pokoje z pięknym widokiem na jezioro, w oddali las ….

 

Urzekająca panorama jeziora Czos – to widok, który czeka na Państwa w większości, hotelowych pokoi z balkonem. Niepowtarzalne wschody słońca, tęcze sięgające jednocześnie południowego i północnego brzegu Czosu – na długo zostaną w Państwa wspomnieniach i sprawią, że chociaż mała cząstka Mazur zagości na stałe w Państwa sercach.

 

Oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje:

 

 • 1-osobowe,
 • 2-osobowe,
 • 2-osobowe z dostawką,
 • 3-osobowe.

 

Wszystkie pokoje w swoim wyposażeniu posiadają:

 

 • TV LCD
 • Telefon
 • Internet bezprzewodowy
 • łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. 

Posiadamy również pokój w pełni przystosowany wyposażeniem dla osób niepełnosprawnych. Podjazdy, a także winda obsługująca wszystkie poziomy naszego hotelu, ułatwiają poruszanie się osobom bez pełnej sprawności ruchowej.

 

 

Lokalizacja

Nasz hotel, ze względu na swoją wyjątkową lokalizacją, może zaprosić Państwa, na równie wyjątkowy wypoczynek, o każdej porze roku. Położony jest bezpośrednio nad zachodnim brzegiem jeziora Czos, a jednocześnie w samym centrum Mrągowa - najsławniejszego miasta w sercu Mazur.

 

Gastronomia

Hotelowe śniadanie wraz z filiżanką kawy, podane na słonecznym terasie z pięknym widokiem na jezioro, smakuje wyjątkowo wybornie. Nasze znakomite obiady i obiadokolacje swoim smakiem i recepturami blisko są związane z tradycyjną, polską kuchnią. Koneserzy regionu i mazurskich ryb otrzymają złociście przyrumienionego sandacza, sielawę czy okonia. A w myśl powiedzenia „rybka lubi pływać”, zatroszczyliśmy się o znakomicie wyposażany bar, który swoim szerokim asortymentem zaspokoi pragnienia nawet najbardziej wymagających Gości.

Z przyjemnością zapewnimy wyżywienie dla grup, zorganizujemy uroczyste kolacje biznesowe, a także różne imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, komunie, czy chrzciny.

 

Zasmakuj naszej kuchni!

 

Zapraszamy już dziś!

 


Lokalizacja na mapieObiekty w pobliżu (2)

Zobacz również (58)

Logo