Baza turystyczna

 Mrągowo Activ & Sport

Mrągowo Activ & Sport

Adres: ul. Młynowa 51
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 897433132
Strona www: http://mragowoaktivsport.pl/
Email obozy@mragoworesort.pl
Kategoria usług ZIELONE I BIAŁE SZKOŁY  |  OŚRODKI WYPOCZYNKOWE  |  OGÓLNODOSTĘPNE PUNKTY WI-FI  |  CATERING  |  ZDROWA ŻYWNOŚĆ  |  OBIEKTY PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM  |  DIETA BEZGLUTENOWA

Opis

Niewiele mazurskich miast – takich jak Mrągowo może przedstawić ponad stuletnią tradycję lecznictwa uzdrowiskowego. W okresie międzywojennym naukowcy z Berlina i Królewca przeprowadzili badania, które wykazały przydatność występujących minerałów w okolicy Jeziora Czarne. Po II wojnie światowej ponownie sprawdzono teren na zlecenie lekarza powiatowego Bogdana Nowickiego i potwierdzono wcześniejsze rezultaty badań. To właśnie w Mrągowie znajdowało się najstarsze sanatorium na Mazurach.

Zapraszamy do urokliwego zakątka z bogaą historią – Ośrodka Wypoczynkowego POLONEZ.  To jedyny obiekt położony przy słynnym Jeziorze Czarne. Dawniej znajdowała się tu część sanatoryjna, dzięki której kuracjusze z całego kraju licznie odwiedzali to miejsce. Dążymy do przywrócenia świetności ośrodkowi. Przeprowadzane są stale prace modernizacyjne. Jest plan na stworzenie SPA z prawdziwego zdarzenia.

Już teraz możesz skorzystać z walorów położenia Ośrodka Wypoczynkowego POLONEZ. Zlokalizowani jesteśmy na obrzeżach miasta – nasz teren cieszy się czystym powietrzem, dzięki odseparowaniu przez otaczający las. Zachęcamy do skorzystania z kąpieli w Jeziorze Czarne. Niedawno zostały zbudowane nowe pomosty z wyznaczonym kąpieliskiem. Położenie pozwala na satysfakcjonujące obcowanie z naturą.

Tereny otaczające nasz ośrodek doskonale nadają się do uprawiania pieszych i rowerowych wycieczek, nordic walking, spływów kajakowych, a także sezonowego grzybobrania i wędkowania.

Przygotowaliśmy dla Gości szeroką ofertę obejmującą organizację:

·         Wczasów rodzinnych

·         Zielonych szkół

·         Kolonii

·         Obozów

·         Szkoleńt

·         Konferencji

·         Przyjęć weselnych

·         Balów

·         Spotkań integracyjnych

·         Spotkań okolicznościowych

Obiekt oferuje 82 pokoje dwuosobowe z możliwością dostawek oraz dwa apartamenty. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Pokoje wyposażone są w TV i dostęp do sieci Wi-Fi. Część z nich posiada balkony. Akceptujemy pobyt zwierząt domowych.

Ośrodek Wypoczynkowy POLONEZ dysponuje 8hektarowym terenem zielonym oraz boiskami do gier zespołowych, dwoma kortami tenisowymi. Czynna jest wypożyczalnia sprzętu wodnego oferująca kajaki, rowery wodne i łodzie wiosłowe.

Do dyspozycji Gości znajdują się: kawiarnia, restauracja serwująca dania kuchni polskiej, bilard, stół do tenisa stołowego, darmowa sieć Wi-Fi oraz całodobowo monitorowany parking.

 

Sale konferencyjne

Nazwa sali Liczba miejsc Wymiary Klimatyzacja
Teatr
Podkowa
Bankiet
Biznes
Dł. Szer. Wys. TAK/NIE
Konferencyjna
Wenecka
Góralska
Mazurska
Syrenka

 

Oferujemy Salę Konferencyjną, która jest w stanie pomieścić ok. 80 – 100 osób w układzie kinowym. Sala jest zaciemniana roletami i wyposażona w sprzęt multimedialny (rzutnik, flipchart, ekran, nagłośnienie).

Proponujemy także trzy sale wielofunkcyjne, w których można przeprowadzić szkolenie, spotkanie biznesowe w postaci biznes breakfast lub biznes lunch oraz warsztaty.

·         Sala Wenecka – 60 osób

·         Sala Góralska – 40 osób

·         Sala Syrenka – 15 osób

Ofertę konferencyjną wzbogaciliśmy o szeroki wachlarz usług gastronomicznych, począwszy od wczesnych śniadań poprzez szybkie lunche i przerwy kawowe, aż do późnych kolacji bankietowych oraz usługę cateringową. Ofertę jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb naszych Gości.

 

Zakwaterowanie

Oferta cenowa zawiera nocleg ze śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 1400, a kończy się następnego dnia o godzinie 1000.

Szczegółowy cennni na stronie http://www.osrodekpolonez.pl/cennik

Gastronomia

Organizujemy zarówno kameralne rodzinne uroczystości, jak i pełne gwaru oraz atrakcji imprezy masowe. Mamy bogate doświadczenie w przeprowadzaniu przyjęć weselnych i komunijnych, balów, spotkań biznesowych, uroczystych kolacji, bankietów, koktajli, pikników, ognisk, spotkań przy grillu.

Oferujemy kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju imprez, która obejmuje przygotowanie smacznych i pięknych potraw, aranżację stołów i sali oraz wykwalifikowaną obsługę. Jesteśmy w stanie obsłużyć niemalże każdy rodzaj imprezy.

Uroczysty i wystawny obiad, bądź kolacja dla większej ilości osób, zamawiana jest na okazję wyjątkowych uroczystości i spotkań. Bankiet może przybrać różne formy – poczęstunku na stojąco lub przyjęcia zasiadanego i składać się z zestawu dań gorących, uzupełnionego o zimne przystawki, dodatki i napoje.

Posiadamy doskonałe zaplecze – taras i karczmę, jesteśmy w stanie zorganizować kolację grillową i ognisko przy dźwiękach biesiadnej muzyki.

 


Lokalizacja na mapieZobacz również (63)

Logo