Zagroda Cztery Wiatry - Las - Las - Sądry - Informacja Turystyczna w Mrągowie

Baza turystyczna

Zagroda Cztery Wiatry

Zagroda Cztery Wiatry

Adres: Sądry 14
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 605440671
Strona www: http://www.zagrodaczterywiatry.pl
Email luryn@poczta.fm
Kategoria usług LAS  |  AGROTURYSTYKA  |  PLACE ZABAW  |  KORTY TENISOWE  |  WĘDKARSTWO

W obiekcie

Agroturystyka niedaleko Mrągowa

Do dyspozycji gości jest udostępniona sala kominkowa z barkiem, TV i stół bilardowy, zadaszony grill, stół do ping ponga, plac zabaw dla dzieci. Nad zarybionym stawem altana ogrodowa, huśtawka, prywatny las, miejsce na ognisko pod dwustuletnią lipą. W lesie nad strumieniem istnieje możliwość obserwowania życia bobrów. W naszym gospodarstwie znajduje się kuc szetlandzki, baran oraz mnóstwo milusińskich kotów.

Zagroda Cztery Wiatry w Sądrach dysponuje profesjonalnym pełnowymiarowym kortem tenisowym o sztucznej, bardzo szybkiej (8. stopień) nawierzchni - 1 godzina 20 zł

Zakwaterowanie

W domku maksymalnie może zamieszkać osiem osób. Sala kominkowa z barkiem. W apartamentach mogą maksymalnie zamieszkać cztery osoby. Na wyposażeniu każdego apartamentu znajduje się aneks kuchenny, w którym znajduje się lodówka, mikrofala, czajnik elektryczny, naczynia i sztućce. Do dyspozycji jest również TV z telewizją satelitarną. Łazienki wyposażone są w sedes, bidet, zlew, kabinę z natryskiem, miską do prania.

Lokalizacja

Zagroda Cztery Wiatry proponuje Państwu wynajęcie pokoi i apartamentów w całorocznym gospodarstwie agroturystycznym blisko lasu w małej miejscowości Sądry pomiędzy Rynem ok.7km) i Mrągowem (ok.12km). Na posesji znajduje się zarybiony staw z możliwością wędkowania. Do wyłącznej dyspozycji gości są dwa budynki, które nawiązują do dawnej wiejskiej zabudowy. Jednorazowo może u nas wypoczywać maksymalnie 24 osoby. Samochód można zaparkować na ogrodzonej i oświetlonej posesji.Do najbliższego jeziora z plażą jest (ok.2km)

Gastronomia

Zadaszony grill. Na wyposażeniu każdego apartamentu znajduje się aneks kuchenny, w którym znajduje się lodówka, mikrofala, czajnik elektryczny, naczynia i sztućce.

Ceny

Typ Ilość Cena min. Cena maks.
4-osobowe 1 120 zł 150 zł
apartament 2 150 zł 200 zł

Galeria zdjęć


Logo