Baza turystyczna

Zagroda Cztery Wiatry

Zagroda Cztery Wiatry

Adres: Sądry 14
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 605440671
Strona www: http://www.booking.com/hotel/pl/zagroda-cztery-wiatry.pl.html
Email luryn@poczta.fm
Kategoria usług AGROTURYSTYKA  |  PLACE ZABAW  |  KORTY TENISOWE  |  WĘDKARSTWO

Opis

Zagroda Cztery Wiatry, SądryZagroda Cztery Wiatry, SądryZagroda Cztery Wiatry, SądryZagroda Cztery Wiatry, SądryZagroda Cztery Wiatry, SądryZagroda Cztery Wiatry, SądryZagroda Cztery Wiatry, SądryZagroda Cztery Wiatry, SądryZagroda Cztery Wiatry, SądryZagroda Cztery Wiatry, SądryZagroda Cztery Wiatry, Sądry

W obiekcie

Agroturystyka niedaleko Mrągowa

Do dyspozycji gości jest udostępniona sala kominkowa z barkiem, TV i stół bilardowy, zadaszony grill, stół do ping ponga, plac zabaw dla dzieci. Nad zarybionym stawem altana ogrodowa, huśtawka, prywatny las, miejsce na ognisko pod dwustuletnią lipą. W lesie nad strumieniem istnieje możliwość obserwowania życia bobrów. W naszym gospodarstwie znajduje się kuc szetlandzki, baran oraz mnóstwo milusińskich kotów.

Zagroda Cztery Wiatry w Sądrach dysponuje profesjonalnym pełnowymiarowym kortem tenisowym o sztucznej, bardzo szybkiej (8. stopień) nawierzchni - 1 godzina 20 zł

Zakwaterowanie

W domku maksymalnie może zamieszkać osiem osób. Sala kominkowa z barkiem. W apartamentach mogą maksymalnie zamieszkać cztery osoby. Na wyposażeniu każdego apartamentu znajduje się aneks kuchenny, w którym znajduje się lodówka, mikrofala, czajnik elektryczny, naczynia i sztućce. Do dyspozycji jest również TV z telewizją satelitarną. Łazienki wyposażone są w sedes, bidet, zlew, kabinę z natryskiem, miską do prania.

Lokalizacja

Zagroda Cztery Wiatry proponuje Państwu wynajęcie pokoi i apartamentów w całorocznym gospodarstwie agroturystycznym blisko lasu w małej miejscowości Sądry pomiędzy Rynem ok.7km) i Mrągowem (ok.12km). Na posesji znajduje się zarybiony staw z możliwością wędkowania. Do wyłącznej dyspozycji gości są dwa budynki, które nawiązują do dawnej wiejskiej zabudowy. Jednorazowo może u nas wypoczywać maksymalnie 24 osoby. Samochód można zaparkować na ogrodzonej i oświetlonej posesji.Do najbliższego jeziora z plażą jest (ok.2km)

Gastronomia

Zadaszony grill. Na wyposażeniu każdego apartamentu znajduje się aneks kuchenny, w którym znajduje się lodówka, mikrofala, czajnik elektryczny, naczynia i sztućce.

Ceny

Typ Ilość Cena min. Cena maks.
4-osobowe 1 120 zł 150 zł
apartament 2 150 zł 200 zł

Logo