Baza turystyczna

Fun-park.pl

Fun-park.pl

Adres: ul. Giżycka 7
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 506780008
Strona www: http://www.quady-mragowo.pl/
Email
Kategoria usług ATRAKCJE DLA DZIECI

Opis

Fun-park zaprasza na:
👉Tor kartinowowy   Gokarty
👉Wypożyczalnia quadów
👉Pole paintballowe
👉Paintball tradycyjny
👉Paintball laserowy
👉Archery Tag- walki łuczników
👉Off-ROAD auta terenowe 4x4
👉Wynajem klasyków Fiat 126P
👉Swincar- elektryczny pojazd pająk
👉Pit bike minicross MRF i YCF sprzedaż-serwis-wynajem
👉Bubble Football  
👉Zorbing
👉Escape Room
👉Tor off-road dla samochodów zdalnie sterowanych
👉Zielone szkoły, kolonie, półkolonie

Dostarczanie atrakcji dla kolonii, szkół, zielonych szkółek
Organizacja eventów, spotkań firmowych
Wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie

📌QUADY
Wypożyczalnia proponuje quad o pojemności od 150 ccm do 500 ccm. Wymagane jest prawo jazdy kat. B

Quadzik dla dzieci
Specjalnie przygotowane miejsce, gdzie pod  „okiem” instruktora można nauczyć się bezpiecznej jazdy quadem. Dysponujemy quadami od 90 do 110 ccm.

📌GOKARTY
Tor kartingowy czynny codziennie w sezonie letnim. Poza sezonem w weekendy (zależnie od pogody).
Gokarty Caroli o mocy 9 KM dla dorosłych, dla dzieci gokarty o mniejszej mocy.

Pit Bike minicross Wypożyczalnia pit bike czyli mini cross. Posiadamy pit bike  różnej pojemności  od 50 ccm do 140 ccm na których mogą próbować swoich sił dzieci od lat 5, młodzież oraz dorośli. Prowadzimy również sprzedaż oraz  serwis pitbike. Dostępność wielu modeli pitbike oraz akcesoria, kaski, preparaty.

📌OFF-ROAD
Samochody terenowe 4x4. Wyprawy za kierownicą aut terenowych „pod okiem”  instruktora Organizujemy off-raod turystyczny jak i przeprawowy dla osób pragnących nieco więcej adrenaliny.
SWINCAR Pojazd pająk. Jako jedyni w Polsce posiadamy ten doskonały i innowacyjny pojazd. Wynajem dla osób indywidulanych oraz na eventy.
Auta PRL-u Poznajcie Mrągowo i okolice  zza szyb kultowego auta. Wyobraźcie sobie podróż w czasie do czasów PRL-u i wyruszcie śladem zamierzchłych czasów Fiatem 126p. Nawet dzisiaj jazda tym samochodem zapewnia niesamowite wrażenia.

📌PAINTBALL
na polu paintballowym w Mrągowie rozgrywana jest gra pełna emocji i adrenaliny. Każdy otrzymuje  pełne umundurowanie, określoną ilość kulek oraz osobę prowadzącą która proponuje różne scenariusze gier. U nas możesz grać już w dwie osoby, ale jeżeli chciałbyś dołączyć do jakiejś grupy zadzwoń lub napisz spróbujemy dołączyć Was do innych chętnych.

📌Tor przeprawowy AUT RC specjalnie zbudowany tor posiada  strome podjazdy, mosty, kamienie, drewniane kłody, belki nad przepaścią czy jazdę po skośnym terenie. Próby przejazdu autami zdalnie sterowanymi wymagają od uczestnika precyzji, pomysłu i techniki.

📌LaserTag czyli Paintball Laserowy to gra "komputerowa" na żywo. Po zakończonej grze sczytasz swoje wyniki. Jest również alternatywą dla tych, którzy boją się bólu i nie chcą sie pobrudzić.

📌Archery Tag czyli walki łuczników Walki Łuczników łączą ze sobą elementy łucznictwa oraz gry w dwa ognie.
Escape Room  już w Mrągowie. Od majówki 2019 r możliwość skorzystania z pokoju zagadek. Zapraszamy, umów wizytę www.quady-mragowo.pl

….czeka na Was wiele innych atrakcji.

📌"PÓŁKOLONIE" zajęcia dla dzieci
W czasie wakacji organizujemy zajęcia dla dzieci z Mrągowa i okolic. Więcej informacji na stronie www.quady-mragowo.pl

📌GRUPY SZKOLNE | KOLONIE | PÓŁKOLONIE | ZIELONE SZKOŁY
Oferujemy usługi dla grup szkolnych, półkolonii, kolonii. Posiadamy wiele ciekawych atrakcji by urozmaicić wypoczynek. Możliwy dojazd do ośrodków w którym przebywają dzieci.

📌ESCAPE ROOM
W Mrągowie powstał escape room. W jednym z dwóch pokojów zagadek mrągowianie i turyści mogą zostać bohaterami snu dziewczynki lub rozwiązać zagadkę śmierci naukowca. Escape room to nowa atrakcja firmy Fun-park.pl.
 
ESCAPE ROOM to nowy, ciekawy i nieszablonowy sposób na spędzenie czasu ze swoimi znajomymi. U nas to Wy stajecie się prawdziwymi bohaterami rozgrywki. Macie ograniczony czas do rozwiązania serii zagadek umieszczonych w specjalnie zaprojektowanym pokoju typu escape the room. Szukajcie wskazówek, wykorzystujcie przedmioty, rozwiążcie łamigłówki. Przed Wami cel: wydostać się!
W każdym ze scenariuszy stajesz się uczestnikiem emocjonującej przygody. Wkraczasz do gry, której przejście wymaga sprytu, spostrzegawczości i współpracy. Nasze pokoje ucieczek przeniosą Cię w inny świat. Wszystkie są wypełnione tajemniczymi wskazówkami prowadzącymi do rozwiązania zagadki! Zabierz przyjaciół, rodzinę, współpracowników i sprawdź się!
▪Czas gry 60 min
▪Ekipa 2-5 osób
▪Cel wydostanie się i rozwiązanie zagadek!
▪Koszt od 80 zł za grupę.
▪Wiek graczy - Minimalny wiek do gry to 14 lat. Osoby w wieku poniżej 14 lat są dopuszczane do gry w towarzystwie osoby pełnoletniej. Głównym powodem jest trudność gry.

Dla kogo?
Escape the room to świetna rozrywka dla wszystkich. Escape Room odwiedzają grupy przyjaciół, rodziny, pary, zespoły z pracy. Doskonały sposób na spędzenie wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.

Bezpieczeństwo
Nasze pokoje są całkowicie bezpieczne. Gracze zawsze mają możliwość samodzielnego wydostania się w dowolnym momencie. W każdym pokoju znajduje się klucz od drzwi wyjściowych, które w każdym momencie można otworzyć i wyjść. Ponadto cały czas pozostajecie w kontakcie przez krótkofalówkę z członkiem naszej załogi, który bacznie obserwuje Wasze poczynania dzięki kamerom zamontowanym w każdym pokoju.

NASZE POKOJE
☑Podróże przez sny
Pomieszczenie rodem ze snu. Odwiedź świat zagubionej we śnie dziewczynki , odkryj tajemnice i pomóż uwolnić się jej ze świata iluzji...
☑Zbrodnia
Przeprowadź własne śledztwo. Wejdź do pokoju naukowca i rozwiąż zagadkę jego śmierci. Zbieraj poszlaki, badaj dowody, szukaj zabójcy. Tylko w ten sposób uda Ci się wydostać…

📌Atrakcje Mrągowo to Quady-Mrągowo.pl
Mrągowo znajduje się w odległości: Giżycko 40 km, Mikołajki 25 km, Ruciane-Nida 35 km, Szczytno 50 km, Kętrzyn 25 km, Pisz 50 km, Ryn 20 km, Reszel 25 km, Lidzbark Warmiński 68 km, Wilkasy 37 km. Znajdujemy się więc w samym sercu pięknych Mazur, zapewniamy szeroką paletę atrakcji dla dzieci jak i dorosłych. Zapraszamy do nas!!


📌VOUCHER - bon podarunkowy
Zrób prezent bliskiej osobie, kup BON PODARUNKOWY! Wybierz odpowiadającą dla Obdarowywanego atrakcje i skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Voucher wysyłamy listem pod wskazany adres lub odbiór na miejscu. Gwarancja zadowolenia, oryginalny niezapomniany prezent!Zobacz również (57)

Logo