Promuj się wspólnie z informacją turystyczną w Mrągowie!

Uaktywnij się w sieci! Zaprezentuj swoją działalność wspólnie z Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej na Mazurskim Portalu Turystycznym.

Wielkimi krokami zbliża się wysoki sezon turystyczny. To odpowiedni moment, aby przybliżyć turystom swoją działalność. W końcu nie od dziś wiadomo, że obecnie podróżowanie zaczyna się w sieci.

Turyści szukają informacji w sieci! Wykorzystaj swoją szansę!

Mazurski Portal Turystyczny to jeden z najbardziej rozpoznawalnych portali turystycznych na Warmii i Mazurach. W 2016 roku stronę odwiedziło 249 659 unikalnych użytkowników. A w dniu Mazurskiej Nocy Kabaretowej (9 lipca 2016 roku) ponad 3,8 tys. turystów!

Reklama banerowa na www.it.mragowo.pl
Baner reklamowy w nagłówku głównym strony www.it.mragowo.pl z przelinkowaniem na artykuł sponsorowany promujący Państwa działalność. Pierwszeństwo promocji na Mazurskim Portalu Turystycznym mają członkowie Stowarzyszenia LOT „Ziemia Mrągowska”.

Szczegółowych informacji udziela Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej, kierownik@it.mragowo.pl, tel. 89 743 3467. 
MCIT działa w ramach Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie

Regulamin zamieszczania reklam i ogłoszeń

  • Na stronie www.it.mragowo.pl znajdują się 2 powierzchnie reklamowe: główny baner strony oraz prawy margines.
  • Powierzchnia reklamowa w prawym marginesie strony. Wymiary każdego modułu wynoszą 160 x 100 px. Czas wyświetlania reklamy w tym miejscu to 1 rok kalendarzowy. Opłata za emisję reklamy lub ogłoszenia wynosi 300 zł brutto.
  • Główny baner strony przeznaczony jest do prezentacji ofert okolicznościowych. Wymiary modułu wynoszą 1380 x 1000 px. Czas prezentacji to 30 dni. Opłata za emisję reklamy wynosi 300 zł brutto.
  • Artykuły sponsorowane. Istnieje możliwość zamieszczania artykułów sponsorowanych z przelinkowaniem na wskazaną stronę. Czas trwania prezentacji to 6 miesięcy. Koszt wynosi 200 zł brutto.