Rodzinny Dzień Dziecka
Rodzinny Dzień Dziecka

Mrągowskie Centrum Kultury wraz z Biblioteką Miejską zaprasza w sobotę 3 czerwca 2023 r. o godz. 12:00 na Plac Unii Europejskiej w Mrągowie na obchody Dnia Dziecka! Przy tej okazji po raz 17. będziemy obchodzić Światowe Dni Bajki.

O godz. 12:00 spod Mrągowskiego Centrum Kultury wyruszy Parada Postaci Bajkowych, która zakończy się konkursem na najładniejszy strój bajkowy.
Po paradzie nadejdzie czas na występy artystyczne. Przygotowaliśmy wiele różnorodnych atrakcji, zabaw i warsztatówOdwiedzi nas Maciej „Marianczello” Domin znany youtuber, który nauczy nas gry w szachy. Jeżeli do tej pory wydawało się Wam, że to trudna gra – Marianczello skutecznie to podejście odczaruje.
Czekać będą na nas warsztaty manufaktury „Dzika Czekolada” - wyrabiania pysznej czekolady oraz tworzenia łapaczy snów. Nie zabraknie klockologii, malowania twarzy, modelowania balonów, zajęć plastycznych i chodzącej maskotki… jakiej? Przyjdźcie i sprawdźcie sami!
Zapraszamy dzieci - te małe i duże do wspólnej zabawy! Bądźmy razem w tym dniu!
Więcej informacji wkrótce.
Wydarzenie sfinansowano ze środków budżetu miasta w ramach Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".