SPIS TREŚCI

Informacje Ogólne
Położenie
Informacje szczegółowe
Galeria
Cennik
Kontakt
Atrakcje w pobliżu

 

ARTYKUŁ SPOTKANIA Z ALPAKAMI W MARCINKOWIE

⇒ Informacje ogólne

Zapraszamy do skorzystania z możliwości spotkania oraz spaceru z alpakami. Pod opieką gospodarzy przebywają aktualnie 3 samce: Wojtuś, Jurek i Wiesio.

Położenie

Alpaki mieszkają w Marcinkowie koło Mrągowa.

⇒ Informacje szczegółowe

Wojtuś, Jurek i Wiesio to chłopaki-alpaki 🦙, którzy czekają na spotkanie z Wami w Marcinkowie. Chłopaki pozwalają się nakarmić, pogłaskać, wyprowadzić na spacer, zrobić zdjęcia. Gospodarz i szef stada, zwany się Arpaką,  opowiada ciekawostki na temat każdego z nich oraz dzieli się doświadczeniami związanymi z ich hodowlą. Spotkania wzbogaca maltańczyk Sasza, który nie opuszcza swojego człowieka o krok i musi być zawsze w centrum jego uwagi. Gości wita z całą swoją ufnością szczęśliwego psa, kładąc się na grzbiecie i pozwalając się głaskać po brzuszku.


⇒ Galeria 

 fot. Paweł Krasowski, Michał Kaczyński

 
 ⇒ Cennik

Spacer z alpakami: spotkanie z alpakami + spacer z alpakami na pobliską polanę, możliwość spacerowania po określonym terenie i spędzania z nimi czasu, karmienia, robienia zdjęć.

⇒ Kontakt

Marcinkowo 131
11-700 Mrągowo
tel. 531 512 838, 791 720 666
www.instagram.com/chlopaki_alpaki/
Spotkania z alpakami

Pamiętajcie, aby swój przyjazd uzgodnić telefonicznie, ponieważ właściciele dbają o to, aby wizyty nie były zbyt częste, co mogłoby zmęczyć chłopaków.

 ⇒ Atrakcje w pobliżu

Ogrody z Pasją

Mazurska Izba Regionalna

Mrągowo