Stach Bukowski w ramach koncertów na deptaku
Stach Bukowski w ramach koncertów na deptaku

Po wydaniu debiutanckiej płyty pt. "Czerwony SUV" przyszedł wreszcie czas na koncerty. Zespół Stach Bukowski wyrusza w Polskę, aby zarazić swoją muzyką coraz większą liczbę słuchaczy. Usłyszymy go także w Mrągowie w ramach Cyklu Letnich koncertów na Deptaku...

sobota, 26 czerwca 2021 r. o godz. 19.00

na Skwerze Jana Pawła II w MrągowieStach Bukowski to młody zespół zakochany w muzyce retro, a ich album "Czerwony SUV" to rock zagrany z polotem i uchem do chwytliwych melodii. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie!   Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert to błyskotliwy gitarzysta. W takim składzie są nie do pokonania a na scenie dają prawdziwego ognia. Ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Publiczność poznała ich dzięki popularnym radiowym singlom „Lew”, „Los”, „Pif-Paf” oraz „Czerwony SUV”.

Wyprzedany koncert premierowy odbył się w warszawskim klubie Niebo we wrześniu 2020 a w październiku ukazał się kolejny singiel zespołu zatytułowany „Noc” gdzie gościnnie wystąpił Kwiat Jabłoni.

Cykl letnich koncertów jest propozycją ciekawych spotkań z różnorodną muzyką na łonie natury. Koncerty, którym przyświeca idea spędzania wolnego czasu z dala od alkoholu i środków odurzających, dofinansowane są ze środków budżetu miasta w ramach Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

 

Organizator:
Mrągowskie Centrum Kultury
tel. 89 743 34 53, 89 743 34 69, 89 743 34 70