Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce
Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce

W piątek 24 lutego 2023 r. o godz. 19:00 zapraszamy do Mrągowskiego Centrum Kultury na komediodramat muzyczny z udziałem teatralnych zawodowców.

Wszyscy kochamy romantyczne komedie. A kiedy są muzyczne przepadamy za nimi! Dodajmy do smaku kilka przenikliwych obserwacji samych siebie i mamy teatralny hit! I taka jest- "Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce". Rozgadana, rozśpiewana i roztańczona! "Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce" to po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach, przebój frekwencyjny teatrów Austrii i Niemiec. Bohaterowie: uzależniona od złośliwości Królowa Śniegu - Magdalena, oaza naiwności i odkrywczych spostrzeżeń - Urszula, akwizytor totalny, facecik w garniturku - Jerzy, i przez nadwrażliwość po sam nos zatopiony w kobiecości - Andrzej, - wszyscy w tym samym wieku, zostają uwięzieni pomiędzy piętrami w windzie. Czy będzie to chwila na podsumowanie czy czas na budzące się uczucie? Jaką tajemnicę nosi każdy z bohaterów? Kto wykorzysta szanse na nową odsłonę życia?  

Dwie godziny mądrej muzycznej zabawy w wykonaniu wszechstronnie uzdolnionych aktorów znanych ze sceny i ekranu. W choreografii znanego z Tańca z Gwiazdami, Krzysztofa Kriss Adamskiego. 

Obsada: Ewa Lorska, Dariusz Kordek, Izabela Bukowska, Jacek Kawalec, Agnieszka Darkowska.

Bilety w cenie 95 zł (parter) i 85 zł (balkon) dostępne on-line:
oraz w kasie Mrągowskiego Centrum Kultury w godz. 12:30-20:30, tel. 89 743 34 66.