Baza turystyczna

As-Tour Biuro Turystyki Kajakowej

As-Tour Biuro Turystyki Kajakowej

Adres: Krutyń 4
11-710 Piecki
Nr tel.: +48 608319014
Strona www: http://www.splywy.pl
Email kajakowe@splywy.pl
Kategoria usług WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU TURYSTYCZNEGO  |  SPŁYWY KAJAKOWE

Opis

Aktywnie na Mazurach

Spływy kajakowe organizujemy od 1990 roku.
Kajaki - spływy kajakowe i Mazury to nasza propozycja urlopu na wodzie.

Osobom, które wybierają się na Mazury, a nie dysponują wolnym czasem, proponujemy kilkugodzinne spływy kajakowe rzeką Krutynia. Szlak rzeki Krutynia uważany jest za jedną z najpiękniejszych tras kajakowych w Europie! Ten, kto wybiera się na Mazury powinien taki spływ kajakowy koniecznie zaliczyć! Kajaki czekają! Gwarantujemy wspaniałą zabawę i wypoczynek na naszych spływach. Mazury to zielone płuca Polski a aktywny wypoczynek na spływie kajakowym to samo zdrowie! Przyjedź - Mazury i kajaki czekają! Poznaj uroki regionu Mazur!  Nasza wypożyczalnia kajaków dostarczy ci wszystko, czego potrzebujesz na udany spływ! Wypożyczamy najnowsze kajaki w Polsce!

Nasze kajaki pływają od granic Mazurskiego Parku Krajobrazowego, na terenie Wigierskiego oraz Biebrzańskiego Parku Narodowego po puszczę Borecką. Są to idealne miejsca na spędzenie wolnego czasu z dala od spalin i hałasu. Wybierz kajak z naszej szerokiej oferty i ruszaj na spływ!

Mazury warto odwiedzać nie tylko w okresie lata. Możesz przyjechać do Krutyni na jednodniowe spływy szlakiem Krutynia o każdej porze roku. Naprawdę warto! Mazury zachwyciły już niejedną osobę, a wiele wraca tu co roku - na kajaki!

Oprócz spływów kajakowych oferujemy wypożyczanie i transport doskonałej jakości kajaków i kanu. W naszej ofercie znajdą Państwo kajaki poliestrowe :kajak Relax, kajaki Sprinter, kajaki Explorer i kajaki Voyager oraz łódki kanu 2, 3 i 4-osobowe. Nasza wypożyczalnia oferuje również kajaki polietylenowe - kajaki prijon Cruiser II , kajaki Prijon Cruiser 430, jak również kajak prijon Excursion.

Wypożyczalnia kajaków oferuje kajaki najwyższej jakości w niskich cenach! Kajaki - największy wybór - oczywiście tylko w AS-TOUR.

"As-Tour" Biuro Turystyki Kajakowej jest partnerem Mazurskiej Karty Turystycznej!

W obiekcie

Organizujemy spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami północnej Polski - Krutynia, Czarna Hańcza, Biebrza, Rospuda, Łyna, Pisa, Brda, Wda. Nasza oferta obejmuje nie tylko spływy kajakowe zorganizowane, ale również spływy indywidualne, gdzie Państwo decydują o wyborze sprzętu, wybierają trasę i termin spływu. Osobom, które wybierają się na Mazury, a nie dysponują wolnym czasem, proponujemy kilkugodzinne spływy kajakowe rzeką Krutynia.


Lokalizacja na mapie


Logo