Ania Dąbrowska w Mrągowie
Ania Dąbrowska w Mrągowie

‼ Koncert Ani Dąbrowskiej zaplanowany na 8 sierpnia w amfiteatrze w Mrągowiezostaje ODWOŁANY

Zwrot biletów w miejscu zakupu.

Komunikat organizatora:

Szanowni Państwo,

Ze względów logistycznych i jednocześnie przyczyn niezależnych od Artystki, zaplanowany na 8 sierpnia 2020 r. koncert Ani Dąbrowskiej w Mrągowie nie odbędzie się. Gwarantujemy zwrot kosztów biletów - należy je zwracać w miejscach zakupu. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Zespół Good Taste Production

 

 

Ania Dąbrowska w letniej trasie koncertowej! Niekwestionowana królowa muzyki pop zagra tego lata w najpiękniejszych polskich amfiteatrach: Sopocie,Mrągowiei Żywcu.

Zapraszamy na Koncert Ani Dąbrowskiej doamfiteatru nad jeziorem Czos w Mrągowie-sobota, 8 sierpnia 2020 r., godz. 20:00.

Mimo pandemii, nie musimy rezygnować z rozrywki na świeżym powietrzu. Przy zachowaniu ostrożności i przestrzegając zaleceń dotyczących naszego bezpieczeństwa, będziemy mogli podziwiać na scenie autorkę przebojów, takich jak “Charlie, Charlie”, “Tego chciałam”, “Nigdy więcej nie tańcz ze mną” czy niedawnego hitu “Serce Nie Sługa”.

W repertuarze koncertów pojawią się największe przeboje artystki i premierowe utwory, które będą wielką niespodzianką dla wszystkich słuchaczy.

Biletyw cenach 49 zł, 79 zł i 99 zł w sprzedaży na
www.ebilet.pl