Zagłosuj na atrakcje turystyczne z województwa warmińsko - mazurskiego i weź udział  w finale największego polskiego internetowego konkursu na najlepszy produkt turystyczny w 2010 roku. O zwycięstwie zdecyduje liczba oddanych głosów. Lokalni patrioci – do dzieła! 

W tym roku lokalne organizacje turystyczne na VIII edycję Konkursu „Na najlepszy produkt turystyczny” zgłosiły 42 produkty turystyczne, w tym 10 do Złotego Certyfikatu. Wszystkie zgłoszenia to bardzo ciekawe imprezy i atrakcje przyciągające wiele osób. Każdy z nich ma taką samą szansę na wygraną, o zwycięstwie decyduje liczba oddanych głosów.
Zwycięzca plebiscytu otrzyma możliwość zdobycia jeszcze większej popularności i wypromowania się wśród Internautów. Nagrodą dla najlepszego produktu turystycznego będzie, bowiem reklamowa kampania internetowa o wartości 50 000 zł na serwisach Grupy Allegro.

Atrakcyjne nagrody czekają również na samych głosujących. Wśród osób oddających głosy zostaną rozlosowane iPody, zestawy turystyczne, plecaki oraz kubki termiczne.

Pełna lista zgłoszeniowa jest dostępna na stronie konkursu:
www.produkt-turystyczny-2010.otowakacje.pl

Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting - ZŁOTA TARKA - Iława,Zespół Pałacowy GalinyorazProjekt „Olsztyn. Aktywnie!”– te atrakcje reprezentują nasz region w konkursie organizowanym przez serwis otoWakacje.pl oraz Polską Organizację Turystyczną. W ubiegłym roku zwyciężył Międzyrzecki Rejon Umocniony. Która atrakcja wygra w tym roku?
Głosowanie trwa od 23 września, zwycięzca zostanie wyłoniony 17 października.
Zapraszamy do głosowania!

Staraniem Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej i Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska” atrakcje turystyczne naszego regionu mogą się poszczycić certyfikatami turystycznymi Polskiej Organizacji Turystycznej. Są to:

1.
Piknik Country oraz Miasteczko Westernowe Mrongoville
2.
Szlak rzeki Krutyni
W roku 2008 wniosek MCIT oraz Lotu Ziemia Mragowska został nagrodzony wyróżnieniem wojewódzkim na Najlepszy Produkt Turystyczny Warmii i Mazur, a w roku następnym wniosek administratora szlaku Mazury PTTK sp. z o.o otrzymał Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej na Turystyczny Produkt Roku 2009.
3.
"Mrągowo - Festiwalowe Miasto"