Tylko u nas uzyskasz pełną informację o tym, co dzieje się w Mrągowie i w całym powiecie mrągowskim. Koncerty, rajdy rowerowe, piesze, spływy kajakowe, festiwale... Poznaj kalendarz imprez na 2015 rok w Mrągowie i powiecie mrągowskim.

Na Ziemi Mrągowskiej i pośpiewasz na jednym z licznych koncertów i festiwali, i dobrze pojesz dzięki kulinarnym imprezom, i porządnie odpoczniesz. Mrągowo oferuje Tobie gwar i dobrą muzykę podczasPikniku Country,Festiwalu Kultury Kresowej, Wieczoru Cygańskiego oraz licznych koncertów z serii „na deptaku”. Mikołajki zapraszają naFestiwal Szant. Tam na barce przycumowanej do brzegu jeziora Mikołajskiego posłuchasz legend polskich szant, jak i utalentowanych młodzików. A ile regat żeglarskich w Mikołajkach... Z kolei Rajd Kormoran to porządka dawka adrenaliny! A kiedy ściśnie Cię wżołądku, smakołyków popróbujesz na mrągowskim Festiwalu Mięs Czerwonych oraz naMazurskim Festiwalu "Rybkę na zdrowie"w Mikołajkach. Jeśli najdzie ochota na zabawę do rozpuku, Mrągowo zaprasza naMazurską Noc Kabaretową– najlepsi polscy kabareciarze rozbawią do łez.Koncertów, widowisk, wernisaży, imprez sportowych jest w sezonie bez liku.Zapraszamy na Ziemię Mrągowską!

 

Terminy głównych imprez w 2015 r.

 

 17. Mazurska Noc Kabaretowa

11 lipca
, amfiteatr nad jeziorem Czos

 

34. Piknik Country & Folk Mrągowo

24-26 lipca, amfiteatr nad jeziorem Czos

Gypsy Carnawal Muzyki i Tańca Romów

1 sierpnia, amfiteatr nad jeziorem Czos

21. Festiwal Kultury Kresowej

7-9 sierpnia
koncert galowy w amfiteatrze - sobota 8 sierpnia

 

Gala Muzyki Tanecznej Disco pod Żaglami

15-16 sierpnia, amfiteatr nad jeziorem Czos

 

Kalendarz imprez w powiecie mrągowskim 2015  (pdf 1,78 MB)

Kalendarz imprez w Mrągowie 2015  (pdf  502 KB)

Kalendarz imprez w Mikołajkach i okolicy 2015  (pdf 366 KB)

Kalendarz imprez w Pieckach i okolicy 2015  (pdf 370 KB)

Kalendarz imprez w Sorkwitach i okolicy 2015  (pdf 324 KB)

Poznaj kalendarz imprez regionalnych promujących żywność naturalną, tradycyjną, lokalną i regionalną na Warmii i Mazurach w 2015 roku