Koncert krakowskiego zespołu DUC H
Koncert krakowskiego zespołu DUC H

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie zaprasza na koncert krakowskiego zespołu D U C H  w ramach letnich koncertów na deptaku - 14 lipca, godz. 18.00 molo przy skwerze Jana Pawła II

Duch to zespół, który w nietypowy sposób podchodzi do zagadnienia zwanego poezją śpiewaną. Grają muzykę, którą można zakwalifikować jako akustyczny rock. Młodzieńcza energia oraz biegłe władanie instrumentami dają wybuchowy koktajl, który mocno uderza do głowy. Przemyślane teksty, spójność muzyczna, ciekawa harmonia tworzą na koncertach niepowtarzalną atmosferę. Wyróżnieni na 46 Studenckim Festiwalu Piosenki oraz na Festiwalu Korowód.

Cykl letnich koncertów jest propozycją ciekawych spotkań z różnorodną muzyką na łonie natury. Koncerty, którym przyświeca idea spędzania wolnego czasu z dala od alkoholu i środków odurzających, od kilku lat dofinansowane są ze środków budżetu miasta w ramach Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".